Godiva Emaar AVM

Godiva Emaar AVM

Godiva Türkiye'deki şubelerinde uzun yıllardır, pasta dolabında modernliğin ve kalitenin öncüsü olan S2000 Mutfak tarafından üretilen pasta ve çikolata dolaplarını kullanıyor. 


Novikov Restaurant

Novikov Restaurant

Asya ve İtalyan mutfaklarını yenilikçi ve kendine özgü “market” konseptinde buluşturan Novikov Istanbul, çağdaş tasarım anlayışını ve üst düzey hizmeti, kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor.


Obica Mozarella Bar

Obica Mozarella Bar

Obica Mozzarella bar 2004 yılında kurulduktan sonra Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da yeni şubelerini açtı ve uluslararası bir ağa geçti. Bugün Milano'da Palermoya’da Londra'da New York City ve Tokyo şehirlerinde 20 restorana ulaştı.


Baykar Fabrika Mutfağı

Baykar Fabrika Mutfağı

Savunma sanayileri konusunda adını tüm dünyaya duyuran ve ülkemizin gururu konumunda olan Baykar Teknoloji Fabrika Mutfak Projesi S2000 tarafından üretildi.Feyz-Et Antalya

Feyz-Et Antalya

Feyz-et gurme kasap Antalya'da faaliyetlerine S2000 Mutfak Soğutma tarafından üretilen et teşhir vitrini ve dry aged dolabı ile başladı.


Divan Pastanesi - Akmerkez

Divan Pastanesi - Akmerkez

Divan Pastaneleri Pasta Dolapları ürünler için mükemmel koruma sağlarken konsepte tam uyumlu tasarımıyla kaliteli mekanların oluşmasında ön planda yer alır.


Choco Mania Stockholm

Choco Mania Stockholm

Choco Mania Mall Of Scandinavia - Stockholm şubesinin çikolata teşhir dolapları S2000 Mutfak ve Soğutma tarafından üretilmiştir.