Hilla İstanbul | S2000 Projeler

Hilla İstanbul

  • Hilla İstanbul
  • Hilla İstanbul
  • Hilla İstanbul
  • Hilla İstanbul
  • Hilla İstanbul

Hilla İstanbul, Fişekhane'de Restoran ve cafe konseptiyle açıldı. Fişekhane'nin otantik ortamına uygun tasarım konseptiyle donatılan Hilla kısa sürede tercih edilen bir mekan haline geldi. Kahvaltı, tatlılar, çikolata, ala carte restoran ve özel içecekler sunan Hilla, sunduğu farklı lezzetlerle öne çıkmaktadır.

Hilla Fişekhane Restaurant endüstriyel mutfak bölümü, soğuk teşhir dolapları, pasta dolabı, çikolata dolabı ve bar ekipmanlarında S2000 Mutfak'ı tercih etti. İtalyan kalitesiyle üretilen Neosystem pişirme ekipmanları, Rational Fırın ve S2000'in kendi üretimi olan tezgah tipi endüstriyel buzdolapları ile donatılan mutfak, sunulan farklı lezzetlerin merkezi oldu. Küçük sayılabilecek bir alana ustalıkla sığdırılan endüstriyel mutfak, şef ve personelin en iyi şekilde çalışabilmesi için planlandı.

Pastane alanında pasta ve çikolatalar için toplam 3 dolap yer almaktadır. 2 adet çikolata dolabı ön cama doğru yerleştirilmiş ve asıl teşhir ürünleri olarak öne çıkmaktadır. Arkada büyükçe bir pasta dolabı da yer alır. Pastane alanında venge rengi ahşap giydirme ile süslenen pasta dolapları asil bir görünüme sahip olmuşlardır.

Hilla Fişekhane Restoran'da ana salonda S2000 Mutfak üretimi olan 2 adet soğuk teşhir ve pasta dolabı mevcuttur. Bu ana salondaki tasarım açık renk ahşap üzerine bina edilmiştir. Bu sebeple teşhir dolaplarının dışları da açık renk ahşap kaplama olarak üretilmiştir. Hem kaliteli duruşu hem de etkin aydınlatma sistemiyle ürünleri en iyi şekilde gösteren S2000 Pasta Dolapları aynı zamanda pastaları en iyi şekilde muhafaza eder.