Nusret Kapalıçarşı'da S2000 Endüstriyel Mutfak Kalitesiyle Hizmete Giriyor

Nusret Kapalıçarşı'da S2000 Endüstriyel Mutfak Kalitesiyle Hizmete Giriyor

Steakhouse kavramını yeniden tanımlayan ve saltbae temasıyla dünya tarafından tanınan Nusret, Etiler’deki ilk şubesinden beri S2000 Endüstriyel Mutfakkalitesinden vazgeçmiyor. Yeni açılacak olan Nusret Kapalıçarşı Sandal Bedesteni projesinin endüstriyel mutfak işleri de S2000 tarafından tamamlandı.

Nusret Dubai ve Miami gibi şubelerle dünyada büyümeye devam ederken yakın zamanda da haberini yaptığımız Marmaris şubesi ve bu son projesi Kapalıçarşı ile Türkiye’de de büyümeye devam ediyor. Kapalıçarşı şubesi de son derece güzel dekore edilen ve tahminlerin ötesinde büyük bir restoran. Kapalıçarşı’da genelde küçük küçük dükkanlar yer alıyor ancak Nusret’in özel bir alanda kurulduğunu söylemek gerekiyor.

Kapalıçarşı’nın tarihi dokusuna da uygun bir tasarımla açılan Nusr-et Steakhouse, enfes lezzetleri tatmak isteyenlere 1 adım daha yaklaşmış, daha geniş kitlelere de ulaşmış oluyor.

Nusret bu projesinde de endüstriyel mutfak ekipmanları, dry aged dolap ve et teşhir ünitelerinde S2000’i tercih etti. Ürettiği kaliteli ve özel mutfak ekipmanları ile kullandığı dünya kalitesindeki markaların ekipmanlarıyla sağlam, verimli, uzun ömürlü ve dayanıklı mutfaklar kuruyor.

S2000 Mutfak bu projede de istenilen tasarıma uygun teşhir üniteleri üreterek tasarımı tamamlamıştır. Sadece şık ve modern değil, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri üreten S2000, her konuda olumlu bir mutfak ve teşhir alanı oluşturmuştur.

Steakhouse açmak veya her ne şekilde olursa olsun bir restoran mutfağı ve servis alanı kurmak için konuda uzun yılların tecrübesi olan S2000 Endüstriyel Mutfak ilk tercihiniz olmaya devam edecektir. S2000, en iyi endüstriyel mutfak firmaları listelendiğinde ilk sıralarda yerini almaya devam edecektir.