S2000 Kalitesi MADO ile Paris'te

S2000 Kalitesi MADO ile Paris'te

Endüstriyel mutfak sektörünün öncü ve seçkin firmalarından biri olan S2000 Mutfak, Mado şubesi ile kalitesini Paris’e de taşıdı. Mado yeni bir şubesinde daha mutfak ve teşhir ünitelerini S2000 Mutfak’tan tedarik etti.

Maraş dondurmasını bir dünya markası haline getiren Mado, el yapımı dondurmanın tadını uzun ar-ge çalışmaları sonrası fabrika ortamında üretti. Mado, yüzlerce yıllık birikimini her zaman teknolojinin son yeniliklerine göre güncelledi. Bu konuda da sektörüne öncü olan Mado, el yapımı dondurmanın tadını ve kıvamını uzun yıllardır korumayı başardı.

İnsanların büyük beğenisi kazanan marka ülkemizde hızlı bir şekilde büyümeye devam etti. 400’e yakın şubeye ulaşan Mado yurtdışında da istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bunun en son örneğini Fransa’ya açılması ile görmüş oluyoruz. Dünyanın başkenti diyebileceğimiz Paris’te, Hilton otelinin hemen karşısında, Paris’in en büyük tren garına çok yakın konumda bir şube açtı.

Hem Paris’te yaşayan Türkler hem Paris’li halk hem de oraya dünyanın dört bir noktasından gelen turistlere hizmet verebilecek, onlara Mado kalite ve lezzetini tattıracak bir şube açılarak çok önemli bir adım atılmış oldu. Bu şubenin başarısına göre Avrupa’da çok daha fazla Mado şubesi görebileceğimizi öngörmek hiç de zor değil.

Mado Soğuk Teşhir Üniteleri ve Pasta Dolapları

Mado ülkemizde ve yurtdışında hemen hemen tüm şubelerinde mutfak ve soğuk teşhir ünitelerinde S2000 Mutfak firmamızı tercih ediyor. Bu şubede de yine S2000 kalitesine güvenen Mado’nun bu güveninin boşa çıkmayacağını söyleyebiliriz.

S2000 Mutfak modern, şık ve fonksiyonel soğuk teşhir dolapları ve pasta teşhir dolapları ile Mado şubelerine prestij katıyor. Belirlenen dizayn konseptine tam uygun bir şekilde üretilen teşhir dolapları ve pasta dolapları aynı zamanda en ideal soğutma işlevini de kusursuz olarak yerine getiriyor. Ayarlandığı sıcaklık derecelerini en iyi doğrulukla ve hassaslıkla yerine getirerek özenle hazırlanan soğuk ürünleri en taze şekilde saklıyor.

Mado Paris Endüstriyel Mutfak Projesi

Mado Paris MutfakMado Paris şubesinin bar bölümünde de S2000 Mutfak tarafından tedarik edilen ve yüksek performans sunan bar ekipmanları kullanıldı. Cimbali kahve makinesi, Bras oval şerbetlik gibi ürünler bar bölümünde yerini aldı.

Mado Paris endüstriyel mutfak projesinde de S2000 imzası bulunuyor. Üstün performanslı Neosystem pişirme ürünleri, S2000 üretimi dik tip soğuk dolap ve tezgah tipi soğuk dolaplar ile pizza ve salata hazırlık dolabı ilk bakışta sayılabilir. Tabi endüstriyel mutfakların önemli bir ögesi olan soğuk oda da yine S2000 tecrübesiyle yerini aldı.

S2000 Mutfak, endüstriyel mutfak sektöründe tercih edilen bir marka konumundadır. Özellikle Mado gibi zincir restoranların yeni projelerinde de sürekli S2000 Mutfak’ı tercih etmesi bunun çok önemli bir kanıtı konumundadır.