S2000 Mutfak Yurtdışı Projeleriyle Beğeni Topluyor

S2000 Mutfak Yurtdışı Projeleriyle Beğeni Topluyor

S2000 Mutfak ve Soğutma, hem yurtiçi ve hem yurtdışında, anahtar teslim endüstriyel mutfak projelerinde hizmet veren bir firmadır. 1985 yılından bu yana endüstriyel soğutma teşhir dolaplarında müşterilerinin beklentilerini, kaliteli ve uzun ömürlü soğuk teşhir dolapları üretilerek karşılamaktadır.

S2000 özel tasarım teşhir dolaplarını müşterinin mekânı ve yapılacak işe göre üretmektedir. Farklı şekil alabilen camlar, sağlam ve ısı yalıtımlı dolapların müşterilerimiz için göze hoş gelen bir görüntüyle karşılaşmasını sağlar.

Şimdiye kadar İngiltere, Almanya, Dubai, Katar, Bulgaristan, Azerbaycan, İran, Irak ve Suudi Arabistan’da pek çok proje S2000 Endüstriyel Mutfak güvencesiyle tamamlanmıştır.

Yeni bir yurtdışı anahtar teslim endüstriyel mutfak projesi daha S2000 Mutfak Kalitesiyle Fresh Mesh Cafe Berlin şubesinde gerçekleştirilmiştir. Fresh Mesh Cafe için üretilen soğuk teşhir ünitesi modern tasarımıyla mekana farklı görünüm kazandırmıştır. Fonksiyonel yapısıyla pasta ve çikolata gibi soğuk teşhir edilen ürünleri uzun süre taptaze koruyan dolap ergonomik tasarımıyla da kolaylıkla kullanır.