Nusret Marmaris Açılıyor

Nusret Marmaris Açılıyor

Artık dünyaca ünlü bir marka haline gelen Nusret yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor. Nusret’in benzersiz lezzetlerini daha fazla kişiye ulaştırma çalışması sadece yurtdışında değil, yurtiçinde de sürüyor.

Son zamanlarda çok fazla ses getiren Dubai ve Miami şubeleri yanında son şubesini Türkiye’nin tatil cennetlerinden birisi olan Marmaris’te açıyor. Marmaris Nusret Steakhouse Nisan sonu veya mayıs başında açılarak yaz sezonunda aktif bir şekilde çalışması düşünülüyor.

Nusret’in tüm şubelerinde olduğu gibi Nusr-et Marmaris’te de tüm teşhir üniteleri, dry aged dolabı ve endüstriyel mutfak işlerini S2000 Mutfak Soğutma gerçekleştirmiştir. Nusret’in mutfağını kim yaptı sorusunun cevabı hep S2000 Endüstriyel Mutfak’tır.

Nusret’in yıllardır S2000’den vazgeçmeme nedenlerinden biri S2000’in ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite ve sağlamlıktır. Bu mutfaklar rahatlıkla yıllarca kullanılabilir. Bir diğer konu ise diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarında yani mutfak makinelerinde S2000’in dünya markalarıyla çalışmasıdır. Böylece en kaliteli fırın, buz makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünleri birinci elden en uygun fiyata almaktadır.