Take A Seat Akmerkez'de 6 Farklı Mutfağıyla S2000 Kalitesini Tercih Etti

İstanbul Akmerkez'de açılan ve her türlü yiyecek içecek ihtiyacını karşılayacak donanımıyla hizmete giren Take A Seat, tüm mutfak donanımı ve projesinde S2000 Mutfağı tercih etti.

Take a seat içerisindeki Meal Tray isimli bölümde 90 saniyede hazırlanan yemekler sunulmaktadır. Bu bölümde servis üniteleri, soğuk teşhir dolapları, sıcak teşhir dolapları ve mutfak bölümündeki tüm pişirme elemanları ve Rational fırınlar ile bir endüstriyel mutfakta ihtiyaç duyulan ekipmanlar yerleştirilmiştir.

Filozofi alanında bir cafe için neler gerekliyse en mükemmel uyumluluk ile tasarlanmış ve uygulanmıştır. S2000 kahve makineleri, kahve değirmenleri ve filtre kahve makineleri ile teknolojik donanımını da tedarik etmiştir.

Village Alanında taze sıkılmış meyve ve sebze suları sunulmaktadır. Bu alanda kullanılmak üzere Santos meyve sıkacağı ve soğuk meyve teşhir ünitesi yerleştirilmiştir.

Chet Bistro Cafe alanında sunulan içecek ve bar ekipmanları ile bütünlük sağlanmıştır.

S2000 Mutfak, Akmerkezde açılan Take A Seat alanının tüm endüstriyel mutfak işlerini anahtar teslim olarak gerçekleştirmiştir.