S2000 İstanbul Havalimanında 16 Firmanın Çözüm Ortağı Olarak Yer Aldı

S2000 İstanbul Havalimanında 16 Firmanın Çözüm Ortağı Olarak Yer Aldı

S2000 Mutfak ve Soğutma sistemleri İstanbul Yeni Havalimanında 16 tane işletmeye ait (Mood-up, Taze Fresh, You Sushi Restoran, Tadında Anadolu, Tickerzade Restoran, Brawmark, Türk Cusine, Grap go Cafe…) Endüstriyel Mutfak projelerini anahtar teslim olarak gerçekleştirmiştir. S2000 yine çözüm ortağı olarak yer aldığı işletmelere kalitesini yansıtmıştır. Fark yaratan tasarımlarıyla cafe, restoran ve brasserie gibi müşterilerinin öne çıkmasında etkili olmuştur.

İstanbul Havalimanı’nda S2000 kalitesiyle açılan bu cafe ve restoranlara sıcak ve soğuk teşhir dolapları, cafe ve bar ekipmanları, fast food ekipmanları, endüstriyel bulaşık makineleri ve fırınlar gibi ürünlerle hizmet verilmiştir.

Restoran, cafe, bistro, brasserie, börek salonu, döner salonu gibi işletmelerin mutfaklarını projeden başlayarak anahtar teslimine kadar gerçekleştiriyoruz. Bu güne kadar teslim ettiğimiz binlerce proje gibi bu işletmeler de S2000 ürünlerinin kalitesini, fonksiyonelliğini ve modernliğini tercih etmişlerdir.