RATIONAL Fırın: Şeflerin En İyi Yardımcısı

RATIONAL Fırın: Şeflerin En İyi Yardımcısı

RATIONAL Fırın: Şeflerin En İyi Yardımcısı

RATIONAL Fırınlar kuşkusuz dünyanın en iyi yemek pişirme ve patisserie fırınlarının başında gelmektedir. Sahip oldukları son teknoloji özellikler sayesinde şeflerin işlerini son derece kolaylaştıran bu fırınların özelliklerini inceleyeceğiz.

RATIONAL Fırınların çok iddialı olduğu bir konu şudur: “Yemekleri, aynı anda, kokuları ve tatları karıştırmadan pişirir.” RATIONAL ayrıca mükemmel pişirme sonuçlarını da garanti eder. Bu şekilde iddialarda bulunmak artık gerçekten bir risk almak anlamına geliyor. Ancak RATIONAL yetkilileri ürünlerine o kadar güveniyor ki, bu vaatleri dile getirebiliyorlar.

Peki mükemmel pişirme sonuçlarını sağlayan önemli özellikler neler? RATIONAL Akıllı Özellikler sayesinde pişirme süreciyle ilgili tüm işlemleri fırın kendisi gerçekleştiriyor. Akıllı fırına tanıtılabilen yemeklerin tüm pişirme detayları daha sonra aynı yemek pişirme işleminde de kullanılıyor. Bu da şefleri büyük bir zahmetten kurtarıyor. Sürekli yemeklerin ne durumda olduğunu kontrol etmek için fırının başına gelmesi gerekmiyor.

Yemek pişirme süreleri bittiğinde çalan uyarı zili ile fırının başına gelen şef hangi yemeğin süresinin dolduğunu ekranda görüyor ve onunla ilgili işlerini yapmaya devam ediyor.

RATIONAL Akıllı Özellikler

Fırın içerisinde ısı dağılımı ve hava akışı sistemi çok profesyonelce ayarlandığından yemeklerin her tarafının eşit pişmesi sağlanır. HiDensityControl özelliği ile sürekli olarak fırın içi şartlar ölçülür ve tüketilen enerji miktarı buna göre ayarlanır. iCookingControl özelliği sayesinde yemekte kullanılan malzemelerin boyutlarını ve miktarlarını algılayarak ona göre pişirme yöntemi uygular. iLevelControl özelliği ise aynı anda farklı yemekler pişirebilmeyi sağlar. Ekranda hangi yemeklerin birlikte pişirileceğini sizlere gösterir. Efficient CareControl ise kiri ve kireci algılayarak tek bir tuşla temizleyen otomatik temizleme sistemidir.

SelfCookingCenter ünitesini manuel olarak kullanmak da mümkündür. İster sıcak hava, ister buhar, ister ikisinin kombinasyonu olsun, manuel modda bütün pişirme parametrelerini tam istediğiniz gibi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

RATIONAL SelfCookingCenter fırınınız bir ağa bağlıysa iPhone telefonunuzla cihazı kolayca kontrol edebilirsiniz. Böylece her zaman her şey kontrolünüz altında olur ve o anda cihazda hangi işlemlerin yapıldığı hakkında kesin bilgi sahibi olursunuz. İşte bu da bir şefin işlerini oldukça kolaylaştıran bir özelliktir.

Bir RATIONAL fırın almak istediğinizde uğrayacağınız yer RATIONAL Fırın yetkili satıcısı S2000 Mutfak olmalıdır. Sektörün öncü firmalarına bu ürünlerin satışını gerçekleştiren S2000 Mutfak Soğutma, yetkili teknik servis ve yedek parça hizmetleriyle de hep yanınızda olacaktır. Belirli zamanlarda düzenlenen RATIONAL kullanım demolarıyla da sizlerin, almadan önce de ürünlerin kalitesini ve kullanım kolaylığını görmenizi sağlıyor.