Plus Kitchen Vadistanbul Şubesi Açıldı

Plus Kitchen Vadistanbul Şubesi Açıldı

Farklı bir konseptle yola çıkan Plus Kitchen kendini şu şekilde  özetler: Sağlıklı ve lezzetli yemek, içmek isteyenlere adanmış, doğal yaşam kültüründen esinlenerek, farklı tasarım üsluplarından beslenen, çevresine duyarlı, özgün ve ilham verici bir deneyim vaat eden, amatör ruh ile çalışan, işine sevdalı bir ekibin atölyesinden çıkan, bir yaşam tarzıdır.

Bir Plus Kitchen restoranı içine girdiğinizde kendinizi doğallık ve sadeliğin ortasında bulursunuz. Bu sadelik kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinde sunulan hafif yemeklerle tamamlanmaktadır.  

Plus Kitchen mutfak ekipmanları ve teşhir ünitelerinde sektörün lideri olan S2000 Endüstriyel Mutfak ve Soğutmayı tercih etmiştir. Özellikle pasta teşhir üniteleri ve sütlük dolapları hem fonksiyonelliği hem modern tasarımlarıyla Plus Kitchen’ın tasarım vizyonunu oluşturmuştur.

Teşhir vitrini iç hacmi geniş olarak kullanılmış olan bu tasarımlarda personel üstten kayan kapağı açarak kolaylıkla kullanabilmektedir. Led aydınlatma vitrin içindeki yiyecekleri öne çıkararak özel bir hava katmaktadır.

Plus Kitchen Vadistanbul şubesi
Plus Kitchen Vadistanbul şubesi teşhir vitrini
Plus Kitchen Vadistanbul şubesi Sütlük Dolabı