Özel Üretim Dry Aged Dolap | S2000 Mutfak

Özel Üretim Dry Aged Dolap

Özel Üretim Dry Aged Dolap

İnsanların farklı lezzetleri keşfetmek için gösterdikleri çaba Steakhouse konseptinde kurulan restoranların sayısını da gün geçtikçe artırmaktadır. Et ürünlerinin farklı yöntemlerle pişirilmesi ve sunulmasıyla ortaya son derece lezzetli göze hitap eden ve doyurucu yemekler çıkmaktadır.

Son zamanlarda etin yaşlandırılarak pişirilmesi yöntemi de büyük ilgi görmektedir. Dry Aged olarak adlandırılan bu yöntemde et en az 21 gün olmak üzere özel dolaplarda muhafaza edilir. Etin kemiği üzerinde yumuşaması sağlandıktan sonra hem hoş bir kokuya sahip olur hem de kolay bir şekilde pişmektedir.

Bugün steakhouse projelerinde gördüğümüz Dry Aged Dolaplar sahip oldukları donanımla eti kuru yaşlandırma yöntemiyle lezzetli bir hale getirmektedir. Yani bu konuda maharet donanımdadır. Pişirme ve sunma konusunda ise restoran yetkililerinde…

S2000 Mutfak ve Soğutma olarak bizler Dry Aged dolapları İstanbul’daki imalathanemizde üretmekteyiz. Bu sebeple isteğe özel üretim dry aged dolap yapmamız mümkündür. Mekanınıza nasıl uygunsa belirleyin, biz üretelim.

Grill Brunche Ataşehir şubesinde kullandığımız Dry aged dolap 6 kapılı ve Hairline Gold Plating kaplama teknolojisiyle mükemmel bir görüntüye kavuşmuştur. Restoranın içinde önemli bir dekor unsuru olarak da öne çıkmaktadır.

Grill Brunche Ataşehir Özel Üretim Dry Aged Dolap

Gerek duyulduğunda döner iç tertibatlı dry aged dolaplar da üretilmektedir. Bu tür dolaplar da farklı bir görünüm katmakta ve müşterilerin dikkatini çekmektedir.

Dünyada bir ilk olan bombe camlı Dry Aged dolap ise hem tasarım anlamında hem fonksiyonellik açısından mükemmel bir ürün olarak ortaya çıkmıştır.

Et teşhir reyonları şeklinde de Dry Age dolap yapılabilmektedir. S2000 Mutfak tarafından bu şekilde yapılmış pek çok proje bulunmaktadır. Yani S2000 Mutfakta dik tip Dry Aged dolap kullanmak zorunda değilsiniz.

Özel Üretim Dry Aged Dolap Grill Brunche Ataşehir