Mado Yurtdışında S2000 Endüstriyel Mutfak ile Büyüyor

Mado Yurtdışında S2000 Endüstriyel Mutfak ile Büyüyor

Kahramanmaraş dondurmasını dünyaya tanıtmaya devam eden MADO yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da S2000 Endüstriyel Mutfak ile büyüyor. Farklı ülkelerde Master Franchise anlaşması ile yabancı yatırım ortaklarına öncelikli dondurma ve yerel tüketim alışkanlıklarına göre belirlenmiş farklı menüleri sunuyor.

Mado yurtdışı şubeleri de pasta teşhir dolapları, çikolata vitrinleri, dondurma dolapları gibi ürünlerin yanı sıra endüstriyel mutfak ürünlerinde de S2000 kalitesini tercih ediyor. Şimdiye kadar Bulgaristan, Azerbaycan Bakü, Katar, Dubai, Irak ve Suudi Arabistan’da pek çok şube S2000 Endüstriyel Mutfak kalitesiyle donatıldı.

Sadece Irak’ta Erbil, Bağdat ve Süleymaniye şubeleri ile geniş kitlelere erişen MADO, Dubai’de 2 şubesiyle de belirli bir müşteri kitlesine ulaştı.

Projesi bitme aşamasında olan ve yakın zamanda farklı ülkelerdeki MADO şubelerinin de açılacağını düşündüğümüzde biz S2000 Mutfak Soğutma olarak daha fazla ülkede hizmet vermenin gururuyla birlikte Türk kültürünün bir öğesi olan Kahramanmaraş dondurmasının da tanıtılmasının gururunu yaşıyoruz.

Mado Bağdat Şubesi Mutfak ve Teşhir üniteleri S2000 Mutfak tarafından yapıldı
Mado Erbil Şubesi

Mado Birleşik Arap Emirlikleri Jumeirah
Mado Jumeirah