MADO, S2000 Endüstriyel Mutfak ile Şimdi Riyad Şubesinde

MADO, S2000 Endüstriyel Mutfak ile Şimdi Riyad Şubesinde

Kahramanmaraş dondurmasını dünyaya tanıtmaya devam eden MADO yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında’da S2000 Endüstriyel Mutfak ile büyüyor. Farklı ülkelerde Master Franchise anlaşması ile yabancı yatırım ortaklarına öncelikli dondurma ve yerel tüketim alışkanlıklarına göre belirlenmiş farklı menüleri sunuyor.

Mado yurtdışı şubeleri de pasta teşhir dolapları, çikolata vitrinleri, dondurma dolapları gibi ürünlerin yanı sıra endüstriyel mutfak ürünlerinde de S2000 kalitesini tercih ediyor. Şimdiye kadar Bulgaristan, Azerbaycan Bakü, Katar, Dubai, Irak ve Suudi Arabistan’da pek çok şube S2000 Endüstriyel Mutfak kalitesiyle donatıldı.

Sadece Irak’ta Erbil, Bağdat, Dubai ve Süleymaniye şubeleri ile geniş kitlelere erişen MADO, Riyad şubesiyle de belirli bir müşteri kitlesine ulaştı.

Projesi bitme aşamasında olan ve yakın zamanda farklı ülkelerdeki MADO şubelerinin de açılacağını düşündüğümüzde biz S2000 Mutfak Soğutma olarak daha fazla ülkede hizmet vermenin gururuyla birlikte Türk kültürünün bir öğesi olan Kahramanmaraş dondurmasının da tanıtılmasının gururunu yaşıyoruz.

Kurulduğu günden beri bu alandaki en ileri teknolojiyi takip eden S-2000’nin hizmetleri; proje ile başlamakta, imalat, montaj ve satış sonrası servis ile devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen S-2000, aynı titizliği ithalat ve ihracatta da göstererek müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır. S-2000 müşterileri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

S-2000, uluslararası standartlara uygun, verimli ve hijyenik mutfak ve soğutma cihazlarını otel, restoran, bar, cafe-bar, patisserie, fast-food, gross market, okul, hastane, fabrika, banka, askeri tesis ve benzeri işletmelere hem dünyaca ünlü ithal ürünlerden, hem de kendi imalatı olan ürünlerden oluşan zengin seçenekler ile “anahtar teslim” projeler sunmaktadır. S-2000, işletmenizin kapasitesi ne olursa olsun herhangi bir mutfak ve soğutma ihtiyacınız veya sorununuz için proje ve uygulama bazında her zaman yanınızda olacaktır.