Küçük Boyutlar Mükemmel Performans: Rational XS

Küçük Boyutlar Mükemmel Performans: Rational XS

Profesyonel mutfakların en önemli cihazlarından birisidir fırınlar. Teknolojinin gelişmesiyle artık bu kavram “akıllı fırınlar” olarak yenilendi. Üstün teknolojili Alman Rational fırınlar bu gelişimin öncüsü bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Rational Fırın modellerinde kullandığı “SelfCooking Centre” ismini verdiği teknoloji paketiyle bir fırından beklenenin çok üzerinde bir performans sunmaktadır. Fırınlarını 5 duyu ile donattığını ileri süren Rational, böylece pişen yemeklere her an hakim olan bir akıllı fırın konumunda.

Büyük hacimli fırınlarda kullanılan bu üstün teknolojileri her ortama sığabilecek, kompakt ve çok kullanışlı bir hale getirmek için ürettiği XS modeline de uyguladı. Böylece 20 tepsili devasa bir fırının etkisini çok daha az yemek pişirme ihtiyacınız varken de kullanabileceksiniz. Bazı işletmeler için yoğun olmayan saatlerde de rahatlıkla idare edeceği bir ürün ortaya çıkmış oldu.

6 adet GN 2/3 veya 1/2 tepsi kapasiteli olan Rational XS, GN 1/3 ve GN 2/8 için boylamasına raflara sahip. Günlük yemek üretim sayısı 20 ile 80 arasında değişirken bütün bu özellikleri 65*55*57cm gibi bir boyutlar içine sığdırmıştır. Sadece elektrikle çalışan modeli mevcuttur ve trifaze hat gerektirir.

SCC (selfcooking center) özellikleri ise kullanıcıya büyük rahatlık sağlamaktadır. Çünkü sürekli olarak nemi, hava akışını ve ideal sıcaklığı ayarlamak için uğraşmaya gerek kalmıyor. Yemeklerde nasıl sonuçlar isteniyorsa onun belirtilmesi yetiyor.

Bu küçük fırında aynı anda  ızgara, fırınlama, kızartma, buharda pişirme, kaynatma, kısık ateşte buğulama veya haşlama yapabilirsiniz. Üstelik, et, tavuk, balık, sebze fark etmez.

Rational SCC XS ÖZELLİKLERİ

Rational Fırınların sahip olduğu en modern ısı yansıtıcı kaplamalı üç kat cam, ısı kaybını sıfıra indirir. Bu sayede % 10 enerji tasarrufu sağlarsınız.

En yüksek yiyecek kalitesini buharda pişirme işleminde de elde etmek istiyorsanız buhar jeneratörü vazgeçilmezdir. % 100 hijyenik taze buhar, örneğin haşlama gibi düşük sıcaklık aralığında bile en üst düzeyde buhar doygunluk sağlar.

Burada tümünü zikretmediğimiz üst düzey özellikleri öğrenmek için sizi Rational XS sayfamızdan bir fiyat teklifi alıp daha sonra da bu kaliteyi yaşayarak görmeye davet ediyoruz.