Kanal D Self Servis Ünitesi S2000 Mutfak Kalitesiyle

Kanal D Self Servis Ünitesi S2000 Mutfak Kalitesiyle

Ülkemizin en önde gelen yayın kuruluşlarından Doğan TV bünyesindeki Kanal D binasının A ve C bloklarında bulunan 2 yemekhanesinin self servis alanı S-2000 Mutfak tarafından tasarlanarak kurulmuştur.

A blokta yer alan genelde beyaz yaka personelin kullandığı yemekhanenin ortasında geniş bir salata barı yer almaktadır. Kenarlarda ise sıcak yemekler, tatlılar, salatalar ve meyvelerin bulunduğu teşhir alanları sıralanmaktadır.

Bu bölgenin arkasında personelin rahat çalışabilmesi için bir alan ve en arkada soğuk dolaplar yer almaktadır.

Self Servis alanının modern bir mimari ile projelendirilmesiyle birlikte en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış olan servis hattı, sıcak yemek teşhir üniteleri, soğuk yemek teşhir üniteleri ve tatlı teşhir vitrinleri ile şık ve kullanışlı bir salata barı, S-2000 kalitesinin bir örneği olarak Kanal D yemekhanesini prestijli bir mekan haline getirmiştir.

S-2000 dinamik ve tecrübeli kadrosu ile endüstriyel mutfak ve soğutma sektöründe hizmet eden alanında lider bir kuruluştur.

Kurulduğu günden beri bu alandaki en ileri teknolojiyi takip eden S-2000’nin hizmetleri; proje ile başlamakta, imalat, montaj ve satış sonrası servis ile devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen S-2000, aynı titizliği ithalat ve ihracatta da göstererek müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır. S-2000 müşterileri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

S-2000, uluslararası standartlara uygun, verimli ve hijyenik mutfak ve soğutma cihazlarını otel, restoran, bar, cafe-bar, patisserie, fast-food, gross market, okul, hastane, fabrika, banka, askeri tesis ve benzeri işletmelere hem dünyaca ünlü ithal ürünlerden, hem de kendi imalatı olan ürünlerden oluşan zengin seçenekler ile “anahtar teslim” projeler sunmaktadır. S-2000, işletmenizin kapasitesi ne olursa olsun herhangi bir mutfak ve soğutma ihtiyacınız veya sorununuz için proje ve uygulama bazında her zaman yanınızda olacaktır.