Çevreyi de Cebini de Koru: Hobart Profesyonel Bulaşık Makineleri

Çevreyi de Cebini de Koru: Hobart Profesyonel Bulaşık Makineleri

Çok yüksek miktarlarda bulaşık yıkama ihtiyacı olan işletmeler için saatte 500 tabak yıkayan bir bulaşık makinesi yetmeyebilir. Yemekhaneler, oteller, restorantlar saatte binlerce tabak ve bardak durumunda kalabilirler. Bu durumda yanlarında iyi bir yardımcıya ihtiyaçları vardır. En önemli özelliklerinden birisi suyu çok verimli kullanması olan Hobart bu konuda sizin en sağlam yardımcınız olacaktır.

HOBART profesyonel bulaşık makineleri size ihtiyaç duyduğunuz sayıda bulaşığı yıkayabileceğiniz çözümler sunmaktadır. Örneğin Hobart Premium Bulaşık yıkama Makinesi FP 10A 220 volt gerilimde bağlıyken saatte 45 sepet veya 810 tabak veya 1620 bardak yıkayabilmektedir.

Daha da büyük bir işletmeyseniz ve daha hızlı yıkayan bir bulaşık makinesine ihtiyacınız varsa daha fazla yer kaplayan bir makine olan Hobart Giyoin Tip Bulaşık Makinesi AUP 10A gibi saatte 70 sepet veya 1260 tabak veya 2520 bardak yıkayabilen bir makine ihtiyaçlarınızı giderebilir.

En büyük işletmeler için ise saatte 7200 tabak yıkayabilen Hobart Tırnaklı Bulaşık Makinelerinden birine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Peki bu makineleri nereden bulabiliriz? Hobart Türkiye Distrübütörü hangi firma? Bu sorunun cevabı S2000 Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sistemleri.

Hobart bulaşık makinesi fiyatları için web sitemizdeki ürün sayfalarından teklif formu doldurmalısınız.