Brema Buz Makinelerinin Öne Çıkan Özellikleri

Brema Buz Makinelerinin Öne Çıkan Özellikleri

Brema Buz Makinelerinin Öne Çıkan Özellikleri

İtalyan buz makinesi üreticisi Brema, dünya standartlarındaki ürünleriyle pek çok ülkede kullanıldığı gibi ülkemizde de tercih edilen bir markadır. Buz makinesi konusunda lider ve öncü bir firma olarak anılabilecek bir firmadır. Peki Brema’yı öne çıkaran özellikler nelerdir? İsterseniz kısaca bu konulara değinelim.

Öncelikle Brema buz makineleri ve buz depoları üreten bir markadır. Buz makinesi modellerinin ürettiği buz çeşitleri küp buz, kar buz, hızlı buz, parmak buz olarak sayılabilir. Ülkemizde daha çok küp buz, hızlı buz ve kar buz modelleri tercih edilmektedir.

Temel olarak buz makineleri hava ve su soğutmalı olarak çalışırlar. Hava soğutmalı modeller biraz daha maliyetli olup su soğutmalı modeller daha çok tercih edilir.

Genel Özellikler

Brema marka buz makinelerinde kolay temizlemeye imkan sağlayan yuvarlak kenarlı iç tasarıma sahiptir. Otomatik yıkama sistemi de bulunan ürünlerin dışları AISI 304 Scotch Briete  Paslanmaz çelik ile kaplıdır. 43 derece sıcaklıkta bile çalışabilen ürünler geniş kullanım alanı sunmaktadır.

ECO-ACTIVE Ürünler

Brema ürettiği buz makinelerinde R290 soğutma gazını kullanır. Brema’nın hareket ettiği düsturlardan biri “Çevre için tasarım”dır. Daha ekolojik bir gelecek isteyen firma, bu konuda gayretli çalışmalarını sürdürmektedir. ROHS onaylı, düşük karbondioksit salınımlı ürünler bu konudaki gayretlerin göstergesidir.

Kalite Odaklı Çalışma

Her Brema makinesinin kendi geçmişi vardır. Üretim aşamasında makinelerin maruz kaldığı süreçleri kontrol eder ve kaydeder. Tüm kurulu bileşenlerin ve gerçekleştirilen testlerin izlenebilirliğini garanti etmek için sonuçlar toplanır ve tek bir belgeye girilir. Hassas bir kontrol işleminden sonra, tüm makineler Brema fabrikalarını kendi pasaportları ile terk eder ve bu da onları dünyanın her yerinde izlemeye olanak sağlar.

Her İhtiyaç İçin Buz Üretimi

Brema ürünleri her türlü buz için bir makineye sahiptir bu ürünler her tür işletmede kullanılabilmektedir. Örneğin küp buz makineleri düşünüldüğünde günde 19 kg üretebilen makinelerden günde 500 kg’a kadar makineler vardır. Kar buzda ise 90 kilogramdan başlayıp 1000 kilograma kadar üretim kapasitesine sahip ürünler vardır.

Bu makineler otel, restoran, bar, disco, fast food, balıkçılar, süpermarketler, medikal ve endüstriyel alanlarda her türlü ihtiyaca göre çözümler üretebilmektedir.

S2000 Mutfak, Brema Türkiye Distribütörü olup bu konuda uzun yıllardır hizmet vermektedir. En iyi ürünleri en uygun fiyata almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.