Soğuk Teşhir Dolabı

S2000 Soğuk Teşhir Dolabı - Dd048

Soğuk Teşhir Dolabı (Dekupe) - Bombe Camlı - Fanlı Soğutmalı - 4 Raflı - Servis tarafı iki sürme kapılı - Aydınlatmalı - Ölçü: özel ölçü


S2000 Soğuk Teşhir Dolabı - Dd044

Soğuk Teşhir Dolabı (Dekupe) - Bombe Camlı - Fanlı Soğutmalı - 4x1/1 GN kapasiteli - Müşteri tarafı açık,servis tarafı iki sürme kapılı - Aydınlatmalı - Ölçü: 148,5x75x62,5 cm. - 0,7 m3 - 0,95 kW


Soğuk servis edilen yiyeceklerin teşhir edildiği dolaplara soğuk teşhir dolabı denir. Bu dolaplar ürünlerinizi istediğiniz sıcaklıkta tutarken aynı zamanda göz önünde olan bir tasarım ögenizdir. Müşteri dükkana girdiğinde genelde görünür bir yerde olan bu dolaplar aynı zamanda tasarım konseptinize de uyum sağlamalıdır.

S2000 Soğuk teşhir dolabı modelleri istenilen ölçülerde ve şekilde üretilebilir. İstenirse düz camlı, eğik camlı veya bombe camlı olarak üretilebilirken sabit camlı veya sürgü camlı da üretilebilir. Dolapların dış cephe kaplamaları istenilen malzemeden kaplanırken tasarım konseptinize %100 uyum hedeflenir.

Üretim aşamasında kullanılan teknolojiler ve kaliteli malzemeler sayesinde istenilen sıcaklık derecesi ve maksimum miktarda izolasyon sağlanır. Güçlü ve kaliteli motorları ile uzun yıllar boyunca istenilen sonuçlarda soğutma sağlanır.

Soğuk dolap, vitrin buzdolabı veya meze dolabı gibi isimlerle de anılmaktadır.