Sektörde En İyilerin Pasta Dolabı S2000'den

Sektörde En İyilerin Pasta Dolabı S2000'den

Sektörde En İyilerin Pasta Dolabı S2000

Endüstriyel mutfak sektöründe kalitesi ve özel tasarımları ile öne çıkan S2000, Pasta teşhir dolapları konusunda Türkiye’nin en iyisidir. Şu ana kadar Mado, Pelit, Divan, Sütiş, Godiva, Güllüoğlu gibi sektörün önde giden firmalarına pasta teşhir dolabı üreten S2000 bundan sonra da en iyilerin tercihi olmaya devam edecektir.

S2000’i öne çıkaran en önemli etkenlerden biri estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunmasıdır. S2000 standart kalıplara göre değil müşterinin dükkanının durumuna ve yapılacak işe göre özel tasarım ürünler ortaya çıkarmaktadır. Böylece dükkan içindeki alanda maximum verim elde edildiği gibi modern bir görünüm de sağlanır. Bunların yanında bir pasta dolabında olması gereken tüm teknolojik donanım da sağlanmaktadır.

Estetik ve fonksiyonelliği bir arada bulunduran ürünler müşteriye özel AR-GE çalışmaları gerektirmektedir. S2000 sürekli ve güncel olarak AR-GE çalışmaları yapmakta ve pasta dolabı konusunda yeniliklere de ön ayak olmaya devam etmektedir.

Yaptığı yeniliklerle pastane tasarımlarına yön veren S2000’i öne çıkaran farklı bir etken ise ürünlerin dayanıklılığıdır. S2000 tarafından üretilen pastane dolaplarını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir problemde teknik servisimiz ile iletişime geçip en hızlı ve kaliteli şekilde sorunu çözebilirsiniz.

En iyilere hitap eden bir firmanın vazgeçilmez kuralı “kalite”dir. S2000 pasta dolapları kaliteden kesinlikle ödün verilmeden üretilmektedir. Bunu bilen müşterilerimiz yeni projelerinde de bizleri tercih etmektedir. Mado Khalej Arabistan şubesi, Shazeli Katar şubesi… gibi projeler yakın zaman içerisinde teslim edilmiştir.

Sektörün lideri konumundaki S2000 en iyilere hizmet ederken her zaman ilke edindiği değerlerden ödün vermeden,  teknik ve kreatif tasarım konusunda dünya normlarının sürekli üzerinde olmayı prensip edinerek uluslararası standartlara uygun, verimli, hijyenik pastane projeleri çalışmalarına devam edecektir.