Saatte 1000 tabak kapasiteli Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

Saatte 1000 tabak kapasiteli Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

Saatte 1000 tabak kapasiteli Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

1000 tabak bulaşık makinesi, 1000  tabaklık bulaşık makinesi, giyotin tip bulaşık makinesi, giyotin tipi bulaşık makinesi gibi isimlerle anılsa da en doğrusu “Giyotin tip bulaşık makinesi” demektir.

Çevreye saygı ve ideal yıkama performansı ile giyotin tip bulaşık yıkama makineleri, bulaşıkhanede maksimum verim sağlar. İki komple yıkama ve durulama sistemi ile saatte 1000 adet tabak, 1000 adet bardağa kadar yıkama yapabilen bu bulaşık makinelerinde giriş ve çıkış tezgahı kullanılır. Elektronik güç kontrollü yıkama programı, yan yana yerleştirilen iki sepetli giyotin tip makinenin ileri derecede yüksek performansının arkasındaki güçtür. Tavalar ve tencereler, mutfak araçları, dağıtım tabakları, tepsiler vb. zorlu bulaşıkları bulaşıkların özelliklerine göre seçenekler sunarak 2 farklı programda yıkayabilir.

 

   
Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Alt Kısım İçi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Üst Kısım İçi

 

Bu makineler kullanıcıya, çok sayıda özellik ve seçenek sunarak gereksinimlerinize en iyi şekilde çözüm sunabilir.Kapak her açılıp kapandığında otomatik çalışır. Çok amaçlı kullanım için ideal olan mükemmel teknolojisi ile bu giyotin tip makine, tencere ve tavaların, kapların, gastronom kaplarının, fırın tabaklarının, dağıtım tabaklarının ve yıkanması zor her türlü mutfak ekipmanlarının hijyenik ve ekonomik temizliği için son derece uygundur.

Hobart Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

Kendinden su ısıtmalı sistemine sahip bu makineler, duş spreyi ile ön yıkma yapabilir böylece daha ağır kirli bulaşıklar hızlı bir şekilde yıkanabilir. Durulama pompası ile birlikte atmosferik boyler; kalite, yüksek su sıcaklığı ve su basıncı söz konusu olduğunda mükemmel durulama performansı sunar. Durulama evresi boyunca su sıcaklığı her zaman 84 ° C' de sabit kalır.

Hobart Giyotin tip bulaşık makinesi ve NeoSystem giyotin tip bulaşık makinesini Türkiye'de en uygun fiyata bulabileceğiniz adres S2000 Endüstriyel Mutfaktır.

Hobart Türkiye Distribütörü S2000 Endüstriyel Mutfaktır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz Giyotin Tip Bulaşık Makineleri:

NeoSystem Giyotin Tip Bulaşık Makinesi NS 80

NeoSystem Giyotin Tip Bulaşık Makinesi NSP 80

Hobart Giyotin Tip Bulaşık Makinesi - AM 900-10A

Hobart Premium Giyotin Tip Bulaşık Makinesi - AUP-10A

Hobart Premax Giyotin Tip Bulaşık Makinesi - AUPL-10A

Giyotin Tip Bulaşık Makinesi