S2000 Teknik Servis Hizmetleri

S2000 Teknik Servis Hizmetleri

S2000 Teknik Servis Hizmetleri

Endüstriyel Mutfak ve Soğutma sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan S2000 Mutfak firması sektörde en iyi ithal ürünlerin distribütörlüğünü yapmasının yanı sıra bu ürünlere teknik servis hizmeti ve yedek parça temin hizmeti de sunmaktadır.

Hobart Türkiye Distribütörü olan firmamız aynı zamanda Hobart teknik servis hizmetini de Türkiye’de yıllardır sunmaktadır. Hobart bulaşık makinesi yedek parçalarını da güvenli bir şekilde S2000’den temin edebilirsiniz. Ayrıca endüstriyel bulaşık makinesi temizliği için kullanabileceğiniz Hobart Deterjanları da firmamızda bulabilirsiniz.

Akıllı fırın dünyasının en öndeki markası olan Rational Türkiye distribütörü olmanın gururunu yaşıyoruz. Rational Teknik servis hizmeti yanında Rational yedek parça temini de S2000 Mutfak tarafından sağlanmaktadır. Siz de Rational fırınınızı Rational Türkiye Distribütörü S2000 Mutfak Soğutma güvencesiyle tamir ettirebilirsiniz.

Bir İtalyan markası olan ve dünyanın en kaliteli içimlik kahvesini hazırlayan Cimbali Kahve makineleri, Türkiye'de hızla yayılmaya başlamıştır. Cimbali Türkiye olarak ürün satın alırken sizlere en iyi fiyatı sunduğumuz gibi Cimbali Teknik Servis hizmetiyle de satış sonrasında da yanınızdayız. Ayrıca Cimbali yedek parçaları birinci elden almak için bizi tercih etmelisiniz

Başka bir İtalyan markası olan Brema buz makineleri üretiminde dünya lideri konumundadır. Brema’nın en çok kullanılan 28 litrelik modeli yanı sıra günde 1000 kilograma kadar buz üretebilen modelleri vardır. Yine Brema Teknik Servis ve yedek parça hizmetleri için Brema Türkiye kalitesinin tercih etmeli ve S2000 Mutfak ile iletişime geçmelisiniz.

Yine bir İtalyan markası olan Ugolini, içecek makineleri konusunda öncü olmuştur. Başlıca ürünleri şerbet makinesi, ice slush makinesi ve sıcak çikolata makinesi olan Ugolini için teknik servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ugolini yedek parça ihtiyacınız için de S2000 Teknik Servis olarak yanınızdayız.