Özel Mutfak Projeleri

Özel Mutfak Projeleri

S2000 endüstriyel mutfak üretir. Özel mutfak projeleri tasarlar ve kurulumunu yapar.

Özel Mutfak Projeleri

Restoran açmayı düşünüyorsunuz ya da bir cafe-bar. Ya da aklınızda steakhouse, pastane gibi bir şey var. S2000 aklınızda olanı hayata geçirmeye aday. Bütün özel mutfak projeleri markamız güvencesinde üretilmektedir. Endüstriyel mutfak projesi yaptıracak ya da varolanı düzenleyecekseniz bizi aramanız yeterli.

Mutfaklar farklı tipte olur. Bu yüzden üretilecek ürünler yerleşim ve ekipman olarak da farklılık gösterir. Hatta mutfağın yerleşim düzeni bile farklı olacaktır. S2000 firmalara özel çözümler üreten 33 yıllık tecrübesiyle size destek veriyor. 

Projelendirme aşamasında üreteceğiniz ürünleri çok iyi tespit etmiş olmanız ileride yaşanacak sorunların önüne geçilmesi açısından çok önemli.

Özel Mutfak Projesi Hakkında

Endüstriyel mutfak tasarlarken aşağıdaki sıra izlenmelidir. 

  1. KEŞİF : Uzman ekibimiz projenin yapılacağı mekanı görür, inceler, ölçü alır. Mekanın içinde yer alan elektrik tesisatı, su bağlantı yerleri gibi detayları inceler, kolon, pencere gibi detayları belirler.
  2. BRİFİNG : Ekibimiz mekan sahibinden/sahiplerinden proje ile ilgili bilgi alır.
  3. KİŞİ SAYISI VE MENÜYE GÖRE PROJE TASARIM  : Mekan sahibinden alınan bilgilere göre ihtiyacı karşılayacak proje tasarımı yapılır. 
  4. ONAY SÜRECİ - İMALAT - MONTAJ
  5. İHTİYAÇ HALİNDE TEKNİK SERVİS

Bütün aşamalar bittikten sonra mekan sahibi mutfak ekipmanlarını tamamlar ve üretime başlar. Siz de Özel mutfak projeleri ile ilgileniyorsanız bizi arayabilir, bilgi alabilir, randevu verebilirsiniz.