MİMARLARIN ENDÜSTRİYEL MUTFAK KONUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞI

MİMARLARIN ENDÜSTRİYEL MUTFAK KONUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞI

MİMARLARIN ENDÜSTRİYEL MUTFAK KONUSUNDA ÇÖZÜM ORTAĞI

Mimarlık firmaları evlerden başlayarak, işyerleri, kamusal alanlar gibi tüm yaşam alanlarını dizayn eden ve bu alanları insanların daha rahat kullanmasını hedefleyerek tasarlayan firmalardır. Pek çok yapı adıyla veya içinde barındırdığı firma ile anıldığı gibi mimarı ile de anılmaktadır. Bu sebeple aslında mimarlık firmaları yapılarına kalıcı imzalarını atmaktadır.

Bizim ilgi alanımız olan hotel, restoran, cafe gibi projeleri düşündüğümüzde müşterilerinin mimarlık firmalarından beklediği en önemli alan İç Mimari Konsept Tasarımıdır. Bazen bir restoranı ayakta tutan, daimi müşteri portföyü oluşturan bir öge durumunda bile olabilir.

MİMARLIK FİRMALARININ HİZMETLERİ

Mimarlık firmaları temel olarak şu hizmetleri vermektedir.

  • İç mimari tasarım ve uygulama projesi
  • Proje / Uygulama Yönetimi
  • Uygulama / Müteahhitlik

ENDÜSTRİYEL MUTFAK PROJELERİ

Mimarlar genellikle anahtar teslim olarak aldıkları projelerin endüstriyel mutfaklarını tasarlarken biraz zorlanabilirler. Çünkü mutfak sektörü başlı başına bir iştir ve detaylara hakim olmaları zor olabilir. Bu durumda mimarların en büyük yardımcıları endüstriyel mutfak firmalarıdır.

S2000 Endüstriyel Mutfak, Mimarlık firmalarının endüstriyel mutfak projelerinde en etkin çözüm ortağı konumundadır. Sektörde 35 yılı aşkın tecrübesi olan S2000 Mutfak, binlerce projeyi başarıyla teslim etmiştir. Genel olarak bakıldığında, S2000 ile çalışan markaların tekrar bizi tercih etmesi başarılı projeler üretildiğinin göstergesidir.

 S2000 Mutfak, eğitimli ve tecrübeli personeli sayesinde projelerinizi en kısa sürede oluşturur veya sihirli dokunuşlar yaparak mevcut projelerinizi en verimli hale getirir. Böylece mimarlar da S2000’in bu konudaki tecrübelerini projelerine yansıtmış olurlar.

Restoran mimari projelerinde, cafe mimari projelerinde ve otel mimari projelerinde endüstriyel mutfak işlerinizi gönül rahatlığı ile S2000 Mutfak firmasına teslim edebilirsiniz.