Hobart Combi Fırınların Üstün Özellikleri

Hobart Combi Fırınların Üstün Özellikleri

HOBART, endüstriyel mutfakta yüksek kalitenin yanı sıra ekonomik ve yenilikçi teknoloji ile eş anlamlıdır. COMBI ve COMBI-plus fırınlar aynı temel özellikleri paylaşmaktadır. Bu iki ürün serisi, en yüksek performansın gerekli olduğu ve en yüksek taleplerin karşılandığı tüm uygulamalar için tasarlanmıştır. HOBART'ın sahip olduğu uzun yılların deneyimi ve derin bilgi birikimi ile ortaya Hobart Combi fırınlar çıktı.

Hobart fırın Combi ve Combi Plus serilerinde şu noktalar üzerinde durmuştur.

  • Sürekli kusursuz pişirme sonuçları. Şefler neyin nasıl olması gerektiğine karar verecek
  • Yemek pişirme seansları arasında bile ekstra hızlı ve kolay temizleme
  • En basit kullanım, hataya yer yok.
  • Ekonomik, enerji ve su tasarruflarıyla cebinizin dostu

Air Control özelliği ile hassas sonuçlar için fan hızının değişken olarak ayarlanır ve her ne pişirilirse pişirilsin düzgün kızarma için eşit ısı dağılımı en kusursuz sonuçları sunar.

Self Cleaning özelliği ile bir düğmeye basıldığında, tam otomatik temizleme sistemi hızlı bir şekilde çalıştırılır ve profesyonel bir temizlik sağlamak için sadece 17 dakika yetmektedir.

FastPAD kontrolü basit ve sezgisel kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. Resimlerle de kaydedilen 250 program arasında kolay seçim imkanı sunar.

Akıllı CoreControl sayesinde HOBART COMBI fırınlar, parametreleri hazırladığınız yemeğin miktarına ve türüne göre otomatik olarak ayarlar. Son derece pratik kızaklar sayesinde tepsiler yükleme ve boşaltma en güvenli ve en ergonomik şekilde gerçekleşir.

Tüm işletme maliyetlerini kaydedebilirsiniz. İşletme ve bakım masraflarından daha fazlasını harcamaya gerek yoktur. CoreControl'ün yüksek verim özelliklerinden dolayı fırınınız oldukça ekonomiktir. Enerji maliyetlerinden % 15'e kadar ve JetControl sayesinde de su kullanımından % 30'a kadar tasarruf sağlanır.

Combi ve Combi Plus Arasındaki Farklar

Hobart Combi ve Combi Plus modelleri arasında birkaç fark bulunmaktadır. Combi modellerinde bulunan tüm özellikler Combi Plus’ta zaten bulunmaktadır. Ayrıca Combi Plus modellerinde yukarıda bahsettiğimiz FastPAD özelliği ile pişirme sürecinin resimlerini kolayca kaydedebilirsiniz.

Combi Plus’ta yine yukarıda bahsettiğimiz hızlı Self-Cleaning özelliği bulunmaktadır. 17 dakikada temizleme işlemi Combi Plus için geçerlidir. Bu modelde ayrıca su tasarrufu oranı daha da yüksektir.

Fırın Modelleri

Combi ve Combi Plus model ailelerinde şu modeller bulunmaktadır.

061 E / G - 6 tepsili GN 1/1 Elektrikli / Gazlı

101 E / G - 10 tepsili GN 1/1 Elektrikli / Gazlı

102 E / G – 10 tepsili GN 2/1 Elektrikli / Gazlı

201 E / G - 20 tepsili GN 1/1 Elektrikli / Gazlı

202 E / G – 20 tepsili GN 2/1 Elektrikli / Gazlı

Örnek olarak belirtmek gerekirse Hobart Combi Plus 202G modeli 20 adet GN 2/1 tepsi kapasiteli ve Gazlı bir fırındır.