Fiyat/Performans Oranı En Yüksek Cimbali Kahve Makinesi: M24 Plus

Fiyat/Performans Oranı En Yüksek Cimbali Kahve Makinesi: M24 Plus

Fiyat/Performans Oranı En Yüksek Cimbali Kahve Makinesi: M24 Plus

Cimbali dünyanın en kaliteli kahve makinelerini üretiyor. Bugün bir kahve dükkanı açmak isteyen herkes önce bir Cimbali sahibi olmak düşüncesinde. Bu sebeple hem fiyat olarak yükseklerde olmayan hem de tüm istediklerinizi yapan en uygun model olan Cimbali M24 Plus modelini inceleyeceğiz.

Giriş paragrafta her ne kadar sadece kahve dükkanı desek de cafe, cafeterya, restoran, muhallebici gibi her türlü işletme müşterilerine kaliteli kahve sunmak istiyor. İnsanlar kahve tadı konusunda çok hassas olsuklarından onları işletmenize bağlamanız için en iyi ürünü sunmanız gerekiyor. Gerçekten de müşteriler kahvesini beğenmedikleri bir cafeye bir daha gitmeyebiliyor.

Yoğun kullanım için satın alınan ürünlerde en önemli konu ürünün sağlamlığıdır. Cimbali bu konuda sizi hiç üzmeyecektir. Teknik servis ihtiyacı en az olan markalardandır. Yıllık bakım gerektirmektedir.

M24 Plus modeli tam otomatik bir espresso ve cappucino kahve makinesidir. Otomatik olması kahve dozajlamasını yapması sebebiyle kullanılmaktadır. Bu makineyle espresso bazlı latte, americano, macchiato gibi tüm kahveleri yapabilirsiniz.

Cimbali M24 Plus Kahve Makinesi kullanımı kolay ve yüksek performanslıdır. 2 veya 3 gruplu olarak modelleri mevcuttur. Bas-bırak türü butonlardan oluşan kontrol paneli ve hazırlanan kahvenin yanında LED ile uyarı ışığı bulunmaktadır.

Cafeniz için alacağınız ürünün yoğun saatlerde de sizin ihtiyacınız karşılaması gerekir. 2 gruplu modelde 10 lt, 2 gruplu modelde ise 15 lt kaynatma kazanı mevcuttur. Bu size pek çok kahveyi suyun kaynamasını beklemeden hazırlama imkanı sunar.

Cimbali M24 Plus kontrol paneli2 adet paslanmaz çelik çok yönlü buhar çubuğu sütün kremalaştırılması için kullanılır. Çok yönlü döndürülebilmesi özelliğiyle ultra rahat kullanım kolaylığı sağlar. 1 adet de sıcak su musluğu yer almaktadır.

M24 Plus modelinin dezavantajı var mıdır? Evet. En önemli konu uzun fincan konusudur. Tall Cup versiyon bu model için geçerli değildir. Bu durumda yine bir tam otomatik kahve makinesi olan M39 Dosatron Tall Cup tercih etmelisiniz.

M24 Plus modeli, otomatik dozajlama sistemi olması, 2 buhar kolu, 1 sıcak su kolu ve 10 litre boiler kapasitesi ile her türlü espresso kahve ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılarken cep yakmayan fiyatıyla da Cimbali kalitesini müşterilerinize sunma imkanı verir.