Çok Tercih Edilen Kahve Makinesi: Cimbali M24

Çok Tercih Edilen Kahve Makinesi: Cimbali M24

Çok Tercih Edilen Kahve Makinesi: Cimbali M24

En çok tercih edilen Cimbali modeli hangisi? En çok kullanılan kahve makinesi hangisi? Kaliteli bir kahve makinesi önerir misiniz?

Evet bu soruları son zamanlarda çok fazla duyar olduk. Kahve içmenin büyük bir zevke dönüştüğü ve insanların coffee shoplarda fazlaca zaman geçirmeleriyle işletme sahiplerinin en iyi içimlik kahve çeşitlerini sunma konusunda iştahlarını kabarttı.

Yapılacak kısa bir araştırma ile dünyanın en iyi kahve makinesi üreticisinin İtalyan La Cimbali olduğu görülebilmektedir. Hal böyle olunca Cimbali modelleri içerisinde araştırmalar başlıyor. İşte bu noktada Cimbali M24 modelleri bazı özellikleriyle öne çıkıyor

Cimbali M24 Premium C2 ve Plus DT2 boyutlar
M24 modeli Yarı otomatik bir model olması ile fiyat avantajı sağlıyor. Tam otomatiklerin yüksek fiyatı insanları bu modellere yöneltiyor. Tabi ki bu söylediğimiz daha kısıtlı maliyetlerle cafe kurmak isteyenler için böyle. Cimbali kalitesini müşterilerine sunmak isteyenler için ideal bir modeldir.

Cimbali M24 ailesinde 2 ve 3 gruplu Premium C2 ve C3 modelleri ile Plus DT2 ve Plus DT3 gibi üst sınıf modelleri bulunurken kapladığı alanı daha az olan ve Çok daha basit ve küçük bir model olan M24 Select modeli bulunmaktadır.