Çikolata Dolabı Üretiminde Marka: S2000

Çikolata Dolabı Üretiminde Marka: S2000

S2000 Mutfak Soğutma, 1984 yılından bu yana endüstriyel soğutma sistemlerinde müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayan, uzun ömürlü soğuk teşhir dolapları üretmektedir. Türkiye’nin en iyi çikolata firmalarıyla iş birliği yapan S2000, çikolata dolabı konusunda bir marka haline gelmiştir.

Firmaların tasarım konseptleri doğrultusunda projelendirilen çikolata teşhir dolabı, en yenilikçi ve modern anlayışla kendi fabrikalarımızda üretilir. Motorundan camına her bir parçasında en kaliteli malzemeler kullanılır. Tüm bu malzemeler uzman eller ve yılların tecrübesiyle uyumlu bir şekilde çalışan bir ürün haline getirilir.

Chocolate Shop’larda kullanılan teşhir dolapları ürünleri istenilen sıcaklık seviyesinde tutmalıdır. Çikolata için bu değer ortalama 14 derecedir. Dolabın bu değerde stabil olarak çalışması hem ürünlerin bozulmasını önler hem de daha güzel görünmelerini sağlar. Stabil çalışma konusunda kullanılan termostat ve motorların kalitesi ürünlerimiz ön plana çıkartmaktadır. Bir dolapta yer alan tüm bileşenlerin en kaliteli materyallerden oluşması ve sonuçta dayanıklı, verimli çikolata dolaplarının üretilmesiyle sektörde en iyi firmaların devamlı tercihi olmaya devam ediyoruz.

Kullanılan camlar, sağlam ve ısı yalıtımlı olup dolapların uzun ömürlü yapısına uyumlu ve ürünlerin korunmasına yardımcı fonksiyona sahiptir. İstenildiği gibi şekil alabilen camlar müşterileriniz için göze hoş gelen bir görüntüyle karşılaşmasını sağlar.

Günümüzde çikolata vitrinlerinde sade tasarımlar hakimken şık görüntüleri ortamın etkileyici bir ambiyansa sahip olmasını sağlıyor. Genelde farklı renk ve desenlerde seçilen mermer plakalardan oluşan gövde modern görünümün tamamlanmasını sağlıyor.

En İyilerin Seçimi: S2000

Türkiye’de çikolata denince akla gelen Pelit, Godiva, Divan gibi markalarla birlikte Lovell’s ve Maia Çikolata gibi önemli firmalar da S2000 kalitesini seçmişlerdir. Dubai’de yer alan Manuel Chocolate isimli çikolata üreticisi de çikolata teşhir dolaplarında S2000’i seçmiştir.

Müşterinin ilk bakışının çok önemli olduğu, genellikle konsept mağazalarda satılan çikolatalar depolanırken ve saklanırken onları en iyi şekilde koruyacak, terleme, bozulma gibi sorunlarla karşılaştırmayacak teşhir dolapları tercih edilmelidir. Bu konuda uzun yılların verdiği tecrübeyle kaliteli ve verimli ürünleriyle S2000 Mutfak Soğutma her zaman yanınızda olacaktır.