Bravilor Bonamat Filtre Kahve Makinelerinin Özellikleri

Bravilor Bonamat Filtre Kahve Makinelerinin Özellikleri

Bravilor Bonamat Filtre Kahve Makinelerinin Özellikleri

S2000 Mutfak Soğutma proje bazlı anahtar teslim endüstriyel mutfak projeleri yaparken müşterilerine en kaliteli ekipmanları sunmaktadır. Bu doğrultuda son zamanlarda tüketimi artan ve sadece cafelerde değil gıda satışı yapılan her yerde kullanılan filtre kahveler için de konusunda en iyi olan filtre kahve makinelerini tercih etmektedir. Bravilor Bonamat Filtre kahve makineleri S2000’in bu konuda tercihi konumundadır.

Bravilor ürünlerinde öne çıkan model NOVO modelidir. Bravilor Novo modeli hızlı filtre kahve yapmak için kullanılır. Novo modelini diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise su şebekesine bağlantısının olmamasıdır. Bu, makineye suyu elle koymayı gerektirse de getirdiği avantaj makinenin istenilen her yere yerleştirilebilmesidir. Bu sebeple daha çok oteller tarafından tercih edilen model, her şey dahil konseptinde kurtarıcı olabilmektedir.

Bravilor Novo Filtre kahve makinesi toplu katılımların olduğu seminer,sempozyum, düğün, toplantı gibi organizasyonlarda da kullanılır. 1,7 lt cam potu tam doldurulduktan sonra genellikle 2 litrelik termoslara aktarılarak yeni üretime geçilebilmektedir. Saatlik üretim kapasitesi 18 lt olan bu model restoran, cafe ve organizasyon firmaları için idealdir.

Bravilor Matic modeli ise su tesisatına bağlantı gerektiren küçük ve hızlı filtre kahve makinesidir. Net su ayarıyla mükemmel oranlı kahveler hazırlayan bu model kahve hazır sinyaliyle işinizi kolaylaştırıyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik yapı siyah hatlarıyla modern bir görünüm oluşturuyor. 6 dakikalık demleme süresi ile saatlik 15 litre üretim kapasitesine sahiptir.

Yuvarlak Filtre Kahve Makinesi Serisi B HW, özellikle belli saatlerde çok yoğun tüketim olan mekanlarda kullanılır. 5 litreden 40 litreye kadar seçenekleri olan bu model kaliteli kahve üretimini yüksek miktarda da sağlayabilmektedir. Ayrı bir sıcak su kolonu bulunan bu modellerde saatlik kahve üretim kapasitesi 90 litreye kadar çıkabilmektedir.  B HW serisi kireç çözme sistemi, dijital ekran, kahve hazır sinyali, toplam ve gün sayaçları, zamanlayıcı ve gerekli güvenlik önlemleri gibi özelliklerle donatılmıştır.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için yola çıkanların filtre kahve makinesinde tercihi Hollanda’da üretilen Bravilor Bonamat ve Türkiye’de bu ürünleri alabileceği S2000 Mutfak firmasıdır.