Bardak Yıkama Makinelerini Ayıran Özellikler

Bardak Yıkama Makinelerini Ayıran Özellikler

Bardak Yıkama Makinelerini Ayıran Özellikler

Her sektörde ve araç gereçte olduğu gibi bardak yıkama makinelerinde de çok fazla marka ve model vardır. Her işletme kendi ihtiyacına ve kesesine uygun bir bardak yıkama makinesi almak ister. Peki nedir bu makinelerin aralarındaki farklar?
 
S2000 Mutfak soğutma olarak biz NeoSystem bulaşık makineleri ile Hobart bulaşık makineleri satışı gerçekleştirmekteyiz. Şimdi bu iki markayı piyasadaki diğer modellerden birkaç adım öne çıkaran özellikleri inceleyeceğiz.
 
İtalya’dan gelen NeoSystem ve Alman Hobart markaları öncelikle bardak yıkama makinalarında kullandıkları malzemeyle öne çıkarlar. Kullanılan paslanmaz çelik kalitesi sizi on yıllar boyunca mağdur etmeyecektir.
 
İkinci önemli konu makinelerin çok dayanıklı olması ki bu konu gerçekten çok önemlidir. Bu ürünleri satın aldığınızda yıllar boyunca teknik servis aramanıza gerek olmayacaktır. Aynı kalite ile yıkamaya devam edecektir.
 
Bir diğer özellik ise hem Hobart bardak yıkama makinası hem de NeoSystem bardak yıkama makinası çift cidarlıdır. Yani kenarlarda çift sıra metal kaplama vardır ve içinde de izolasyon malzemesi bulunur. Böylelikle bu makineler çalışırken ısıyı dışarı vermezler. Bu da mutfakta çok daha rahat bir ortamda çalışma fırsatı verir.
 
Yıkama programı olarak 60 / 120 / 180 sn gibi 3 farklı program sunan modellerde drenaj pompası ve durulama pompası da dahil olup size satın aldıktan sonra ekstra maliyet çıkarmaz. Her iki markanın modelleri de çok iyi yıkama sonuçları sunduklarını vaad ediyorlar.
 
Özellikle Hobart bardak yıkama makinelerinde son derece gelişmiş teknolojileri bulunmaktadır. Bunun üstüne Premax Serisinde çok daha özel fonksiyonlar ilave edilmiş ve mükemmel yıkama sonuçları sağlanmıştır.