Choco Mania Stockholm

  • Choco Mania Stockholm
  • Choco Mania Stockholm
  • Choco Mania Stockholm
  • Choco Mania Stockholm
  • Choco Mania Stockholm

Choco Mania fikrinin doğuşu, çocukken çikolata ile lekelenmiş parmakların yalanmasının bir anlık hatırlanması ile doğdu. Bu yüzden siz ve aileniz mutluluğu demlemeye ve pişirmeye karar verildi. Choco Mania’nın Malmö’deki ilk kafesi, çocukluğumuzu hatırlatan bir anı olarak açıldı. "Annemizin sünger kekini erimiş çikolatanın içine batırmamız bizim için önemli bir andı" der kurucular. "O zamandan beri Stockholm'deki gizli eserlerimizi açığa çıkarmaya karar verdik."

3 konuda söz veren Choco Mania, bu konularda asla taviz vermeme kararı aldı. Birincisi, en kaliteli malzemeleri gerektiren kendi tariflerinden yapılan kaliteli yemekler sunmaktı.

İkincisi, fiyatları makul bir aralıkta tutmaktı, böylece Choco Mania'nın mutfak sanatları herkes için uygun fiyatlı kalacaktı.

Üçüncüsü, müşterilerin en büyük varlığı olduğuna inandığı için en iyi hizmeti veren eğlenceli ve rahat bir ortam sağlamaktı.

Stockholm'de yer alan Mall Of Scandinavia'da açılan Choco Mania şubesi, özenle hazırlanan bu çikolatalı ürünleri teşhir etmek için S2000 kalitesini tercih etti. Mimarlar tarafından modern bir şekilde tasarlanan soğuk teşhir dolapları istenen ürüne birebir uyumlu olarak üretildi. Böylece istenen modern görünümlü ortama en büyük destek verilmiş oldu.

Sadece çikolata dolabı değil tüm bar ekipmanları, endüstriyel buzdolapları ve diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarını da S2000 Mutfak sağladı. Böylece İsveç - Stockholm'de başka bir modern, fonksiyonel anahtar teslim mutfak projesi tamamlanmış oldu.