RATIONAL Basınçlı iVario 2-S | S2000 Mutfak Soğutma
RATIONAL Basınçlı

RATIONAL Basınçlı iVario 2-S

RATIONALAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Basınçlı Pişirme Seçeneği ile yiyecekler daha hızlı ve tasarruflu bir şekilde pişirilmektedir. 
 

  Basınçsız Pişirme Basınçlı Pişirme
Kuzu İncik 117 dk 86 dk
Islanmamış Nohut 65 dk 42 dk
Dana Haşlama 170 dk 135 dk

 

Pişirme Kapasitesi: 2*25 lt
50-100 günlük yemek sayısı
Pişirme Yüzeyi: 2*19 dm( 2* 2/3 GN)
Ölçüler: 1100*938*485 mm
Ağırlığı: 125 Kg.
Güç Tüketimi: 21 kW - Trifaze

 

iVario Pro Akıllı Özellikleri

iVarioBoost

iVarioBoost

iVarioBoost özelliği, hızlı reaksiyon veren, çizilmez kazan tabanına bağlı, seramik ısıtma elemanlarından oluşan, patentli ısıtma teknolojisidir. Rational iVario Pro bu sayede 2,5 dakikadan az sürede tüm kazan tabanında eşit bir şekilde 200 °C’ye ısınır ve gerektiğinde sıcaklığı son derece hızlı bir şekilde tekrar azaltır. Yanma veya aşırı pişme meydana gelmeden azami performans sağlanır. Yemeklerde en yüksek kalite, daha fazla üretkenlik, daha az kızartma firesi ve daha az enerji tüketimi sağlar.

   
iCookingSuite

iCookingSuite

iVario ünitesindeki akıllı pişirme sistemi iCookingSuite tek düğmeyle akıllı ayarlar sağlar. Pişirme sürecini yemeklere ayrı ayrı uyarlayar, hepsini istenen pişirme sonucuna götürür. Sizden öğrendiği şekilde kendini sizin pişirme alışkanlıklarınıza adapte eder ve sizi ancak müdahalede bulunmanız gerektiğinde çağırır. Hiçbir şey dibini tutmaz veya aşırı pişmez. Düşük ısıda pişirme, hassas tatlılar, hiçbiri sorun değil. Hatta AutoLift sayesinde makarna otomatik olarak sudan çıkartılır. Yemeklere kendi özel tarzınızı katmak istediğinizdeyse pişirme seyrine müdahale edebilirsiniz.

   
iZoneControl

iZoneControl

iZoneControl yardımıyla kazan tabanını dört alana kadar istediğiniz gibi bölebilir, bu alanların boyutlarını, yerlerini ve şekillerini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Artık tek kazanda ister aynı yemeği, ister ayrı ayrı yemekler hazırlayabilirsiniz. İster aynı zamanda ister sırayla, ister aynı sıcaklıkta ister farklı sıcaklıklarda. İster merkez sıcaklık sensörüyle ister zaman ayarıyla. Her durumda gözetim zahmetine girmeden, fazladan mutfak ekipmanlarına gerek kalmadan. Buna karşılık güvenilir, leziz sonuçlar alırsınız.