Hobart Standart Bardak Yıkama Makinesi GC-10B
Hobart Standart Bardak Yıkama Makinesi

Hobart Standart Bardak Yıkama Makinesi GC-10B

HobartAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Hobart PROFI Serisi Bardak Yıkama Makinesi GC-10B:

PROFI Serisi : Profesyonel bir bulaşık makinesinin ihtiyacı olan her şeyi barındırıyor. HOBART‘ın bu başarılı ürün serisi, bulaşık miktarı ve bulaşığın kirlenmesi bakımından gerçek bir profesyonelin çalışmasını gerektiren her yerde kullanılıyor. Bu seri verimli yıkamayı yüksek kullanım konforuyla ve düşük işletim giderleriyle birleştiriyor. Sayısız donanım opsiyonları sayesinde PROFI SERİSİ, çok yönlü uygulamalar için en doğru yıkama çözümüdür.

Temel temizlik programı GLASS-SHINE : Yeni bardaklarda normal olarak bir koruma tabakası bulunur. Bu tabakanın ilk yıkama esnasında çıkarılmaması durumunda yıkama ve kurutma sonuçları bundan etkilenir. Patent başvurusu yapılmış olan GLASS-SHINE temel temizlik programı, bu tabakayı çıkarır ve yıkama sonuçlarını iyileştirir. Bulaşıkların aşındırıcı temizlik maddeleri ile keyifsizve zaman alıcı bir şekilde elle yıkanması gerekmez. GLASS-SHINE temel temizlik programı sayesinde parlak bardaklar elde edilir ve personelin yükü hafifletilir.

İnce filtre sistemi GENIUS-X² : En iyi yıkama sonucu, düşük deterjan ve su tüketimi için sürekli temiz bir yıkama suyu ön koşuldur. Daha da geliştirilmiş olan GENIUS-X² ince filtre sistemi sayesinde yıkama suyu yıkama işlemi esnasında sürekli olarak bir filtre sisteminden geçirilir. Kir partikülleri yıkama döngüsüne paralel olarak pompalanır. Kalan kir partikülleri temiz su ile durulamadan önce pompalanır. Yıkama suyu modele bağlı olarak bir sonraki durulamanın 1,9 litre veya 2,0 litre temiz suyu ile rejenere edilir. Yıkama suyu optimal bir şekilde yenilenir ve daha iyi bir yıkama sonucunu garanti eder. GENIUS-X², pompalama esnasında kendi kendini temizler. GENIUS-X² ince filtre sistemi temizleme sarfiyatını %30‘a kadar azaltır.

Durulama 1,9 lt : Temiz su ile durulamanın ana görevi, temizlik kimyasallarının temizlenmesidir. Kullanılan su miktarı için temiz suyun dağılımı belirleyici bir rol oynar. Temiz su ile durulamada hassas jetler kullanılır ve optimum su dağılımı sayesinde PREMAX GCP ve PROFI GC modellerinde her yıkama işlemi için sadece 1,9 l temiz su kullanılır. Su, temizlik kimyasalları ve enerji tüketimi % 35 oranında azaltılır.

Durulama AQUA-PLUS : Yüksek ve kritik biçimli bardakların yıkanması, final durulamada özel bir zorluğa sahiptir. Özel olarak seçilebilen AQUA-PLUS durulama programı, bardakları daha yüksek bir temiz su miktarı ile yıkar.

Durulama HOT & COLD : Makineden çatal bıçağın kuru ve bira bardaklarının soğuk olarak çıkması tercih edilir. Bu nedenle HOBART bardak yıkama makineleri HOT & COLD durulama fonksiyonlarına sahiptir - her ikisi de mümkündür. Durulama işlemi her zaman ve bekleme süresine gerek kalmadan HOT ile COLD arasında değiştirilebilir. COLD durulamada bardaklar sıcak olarak yıkandıktan sonra soğutulur. Bardak hemen tekrar kullanıma hazırdır. Özellikle bira, doldurulduktan sonra kararlı, ince gözenekli köpüğünü korur. HOT durulama ise kendi kendine kuruma etkisini iyileştirir. HOT & COLD durulama, kullanıcılara gündelik işlerinde yüksek bir esneklik sağlar.

Durulama pompası ACCURINSE : Sabit kalan yüksek bir sıcaklık ve sabit durulama suyu miktarı, sadece temiz değil, aynı zamanda hijyenik olarak temiz bir yıkama sağlar. Durulama pompası ACCURINSE, programa bağlı olarak genel yıkama sistemi üzerinden 65°C üzerinde bir sıcaklıkla her zaman aynı temiz su miktarını dağıtır. Su miktarı bağlanmış su gücünden bağımsızdır ve akan soğuk su ile karıştırılmaz. Durulama pompası ACCURINSE, %30‘a kadar varan oranlarda su, enerji ve kimyasal tasarrufu sağlar.

Radyatör ECOTHERM : Yıkama suyunun sabit ve yüksek yıkama suyu sıcaklığı, temizlik kimyasallarının verimli etkisi için bir ön koşuldur. Radyatör ECOTHERM, sürekli kullanımda dahi yıkama suyu sıcaklığını sabit olarak 55 °C‘de tutar. Temizlik kimyasalları maksimum verimliliklerini kullanabilir, yıkama sonucu sürekli olarak iyi kalır. Kurutma sonucu iyileştirilir.

Süzgeç Kontrol Sistemi : Temiz yıkama suyu temiz ve hijyenik bir yıkama sonucu elde edilmesinde kilit faktörlerdir. Filtre sistemleri yıkama suyunun temiz kalmasında büyük katkı sağlar. Süzgeç kontrol sistemi, süzgecin doğru yerleştirilmiş olup olmadığını sürekli kontrol eder. Filtre doğru yerleşmemişse VISIOTRONIC kumandası bir uyarı verir. Yıkama, ancak filtre doğru bir şekilde konumlandırılmışsa başlatılabilir.

Geniş açılı JET FAN : Yıkama verimliliği büyük oranda yıkama suyunun dağıtımına ve gizli kalmış alanlardan kaçınılmasına bağlıdır. Püskürtme açıları ve yıkama fıskiyelerinin hassasiyeti güçlü, inceden inceye bir yıkama işleminin başarılmasında hayati faktörlerdir ve patentli geniş açılı jet FAN, büyük ölçüde daha geniş ve daha hassas bir püskürtme modeli sağlar. Konvansiyonel, sabit yıkama kolu sistemleriyle karşılaştırıldığında yıkama suyu daha verimli bir şekilde dağıtılır. Gizli alanlardan kaçınılır ve yıkama sonucu, özellikle köşelerde, belirgin şekilde düzelir.

Akıllı kumanda sistemi VISIOTRONIC : Bir kumanda sistemi kullanıcıya örneğin program durumu veya uyarılar gibi önemli bilgileri derhal ve bir bakışta göstermelidir. Ayrıca güncel yıkama programı, sıcaklıklar veya işletim verileri hakkında bilgilere kolay ve hızlı şekilde erişilmelidir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi bu ısteklerin hepsini karşılıyor. İstenilen bilgiler büyük ekranda hem metin olarak, hem de simge olarak gösterilir. Bir yaklaşma sensörü sayesinde kullanıcı makineye yaklaştığında ekran devreye girer ve kullanıcı makineden uzaklaştığında ekran devre dışı kalır. STARTER sürekli aydınlatılmıştır ve makinenin o anki çalışma durumuna uygun olarak rengi değişir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi HOBART bulaşık makinesinin kolay ve mantıklı kullanımını garanti eder.

HOBART kalan süre göstergesi : Yıkama işlemini takip etmek normal şartlarda çok zordur. Ya çok geç kalınır, ya da çok erken gelinir. STARTER‘deki HOBART kalan süre göstergesi, aktif yıkama programının kalan süresini açık bir şekilde gösterir. STARTER‘deki dört renkli segmentler saat yönünde dolmaya başlar ve bu sayede personele, yoğun zamanlarda da önceliklerini bir bakışta belirlemesi ve verimli bir şekilde çalışması için olanak tanır. Kurulama ENERGETIC de ise kalan çalışma süresi ekranda görüntülenir.

Hijen programı : Zaman içinde makinede kireç ve kir parçacıkları birikir. Patentli hijyen programı ve hijyen tableti kireci ve kir artıklarını etkili şekilde temizler ve hoş bir koku verir. Belirli bir sayıda yıkamadan sonra program ekranda gösterilir.

Yıkama ve durulama kolları CLIP-IN : Makinen kolayca temizlenebilmesini desteklemek amacıyla her iki yıkama ve durulama kolu CLIP-IN sistemi sayesinde tek bir hareketle yıkama bölmesinden çıkarılabilir. Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra yıkama ve durulama kolları herhangi bir alet olmadan tekrar yerine takılabilir.

Başlama Sistemi PROTECT : Barlarda ve büfelerde bulaşık makineleri genellikle tezgahın altına kurulduğu için müşterilere yakın olmasından dolayı sessiz olmaları gerekir. PROTECT başlama sistemi gürültü emisyonunu büyük ölçüde azaltır. Ayrıca yıkama suyu daha dikkatli kullanılır.

Yaylı Kapak : Kapağın iç tarafında bulunan düz sepet kısmı, doldurma ve boşaltmanın her taraftan kolayca yapılabilmesini sağlar. Hidrolik amortisörler, kapağın açılırken düzgün açılmasını ve sessizce kapanmasını sağlar.

Kalite Yönetimi GARANT : Endüstriyel bir bulaşık makinesi, ömrü boyunca 85.000 kez kullanılabilir. HOBART için güvenilirlik tesadüf değildir: Sürekli kullanımda performansın garanti edilmesi için, GARANT kalite yönetimi kapsamında makinelerimiz tekrar tekrar günlük zorlamalara maruz bırakılmaktadır. Örneğin kapı 100.000 kereden fazla açılıp kapatılmaktadır. GARANT kalite yönetimi maksimum emniyeti ve uzun çalışma ömrünü garanti eder.

Tahliye Pompası : Standart tahliye pompası, atık suyu maksimum 1 metre yükseklikteki her kanalizasyona tahliye edebilme gücüne sahiptir.

Çoklu Faz (230/400 V) : Çoklu faz, aynı makinenin 230 V veya 400 V ile çalışmasına imkân verir. Değişiklikler, makine monte edilirken yerinde basit bir işlemle yapılır.

Küçük montaj yüksekliği : Barlar ve tezgah altlarındaki montaj yüksekliği genellikle çok düşüktür. PREMAX GCP, PROFI GC ve PROFI GX LOW BODY modelleri ile HOBART buna bir çözüm sunar: Sadece 700 mm montaj yüksekliği ile bu modeller her tezgahın altında yerini bulur.

Barlar, gastronomi ve otellerdeki profesyonel talepler için küçük makine.Sadece 1,9 litre su sarfiyatı ile piyasadaki en ekonomik bardak yıkama makinesi. Sepet ölçüleri 400 x 400 mm, kompakt montaj yüksekliği 700 mm


KATALOG

Hobart GC-10A Bardak Yıkama Makinesi Katalog indir

Hobart GC-10B Kataloğu için lütfen üstteki simgeye tıklayınız. Katalog Türkçe'dir.