Hobart Profi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AMXT-10A
Hobart Profi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

Hobart Profi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AMXT-10A

HobartAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Hobart PROFI Serisi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AMXT-10A:

PROFI SERİSİ: PROFI SERİSİ, profesyonel bir bulaşık makinesinin ihtiyacı olan her şeyi barındırıyor. HOBART’ın bu başarılı ürün serisi, bulaşık miktarı ve bulaşığın kirlenmesi bakımından gerçek bir profesyonelin çalışmasını gerektiren her yerde kullanılıyor. Bu seri verimli yıkamayı yüksek kullanım konforuyla ve düşük işletim giderleriyle birleştiriyor. Sayısız donanım opsiyonları sayesinde PROFI SERİSİ, çok yönlü uygulamalar için en doğru yıkama çözümüdür.

GENIUS-X² İNCE FİLTRE SİSTEMİ: En iyi yıkama sonucu, düşük deterjan ve su tüketimi için en iyi yıkama suyu ön koşuldur. Daha da geliştirilmiş olan GENIUS-X² ince filtre sistemi sayesinde yıkama suyu yıkama işlemi esnasında sürekli olarak bir filtre sisteminden geçirilir. Kir partikülleri yıkama döngüsüne paralel olarak pompalanır. Kalan kir partikülleri temiz su ile durulamadan önce pompalanır. Yıkama suyu bir sonraki durulamanın temiz suyu ile rejenere edilir. Bu sayede optimal bir şekilde yenilenir ve daha iyi bir yıkama sonucunu garanti eder. GENIUS-X² pompalama esnasında kendini temizler ve deterjan tüketimini önemli ölçüde azaltır.

SÜZGEÇ KONTROL SİSTEMİ: Temiz yıkama suyu temiz ve hijyenik bir yıkama sonucu elde edilmesinde kilit faktörlerdir. Filtre sistemleri yıkama suyunun temiz kalmasında büyük katkı sağlar. Süzgeç kontrol sistemi, süzgecin doğru yerleştirilmiş olup olmadığını sürekli kontrol eder. Filtre doğru yerleşmemişse kumandası bir uyarı verir. Yıkama, ancak filtre doğru bir şekilde konumlandırılmışsa başlatılabilir.

TEMEL TEMİZLİK PROGRAMI: Yemeklerin bileşimine ve tabakların ısınmasına göre zamanla bulaşık üzerinden nişasta artıkları birikebilir. Patenti temel temizlik programı, bulaşiktan nişasta artıklarını temizler. Aşındırıcı deterjanlar bulaşık üzerindeki zorlu kirlerin elle temizlenmesine artık gerek kalmaz. Temel temizlik programı, personelin yükünü azaltır ve bulaşıkların parlamasını garantiler.

ATIK HAVA ENERJİ DEPOSU: Geleneksel bir bulaşık makinesinin kapağı açıldığında sıcak su buharı kapağın arka tarafından bir bölmeye gider ve değerli bir enerji kaybolur. HOBART bulaşık makinelerinde seri olarak entegre edilmiş olan atık hava enerji depoları, her tarafı kapalı olan kapaklar üzerine tasarlanmıştır. Makine açıldığında sıcak su buharı bu sayede kapak içinde kalır ve ortama yayılmaz. Isı enerjisi sistemin içinde kalır. Seri enerji deposu ortama neredeyse hiç nem ve enerji vermez. HOBART giyotin tip bulaşık makineleri kapalı kapakları sayesinde ayrı bir ısı geri kazanıma ihtiyaç duymazlar. Atık hava enerji depolama 3.120 kWh’ye kadar enerji veya yılda 720 € enerji maliyeti tasarrufu sağlar. Hem de ek bir yatırıma gerek olmadan.

ISI VE SES YALITIMLI GİYOTİN KAPAK: Mevcut sıcaklık, çalışma sırasında da sistemin içinde kalır. Bulaşık yıkama suyu, 15 mm kalınlığında bir yalıtıma sahip olan giyotin kapağın cidarlarında soğumaz: Bu suretle sıcaklıktan faydalanma oranı artar ve enerji tasarrufu sağlanır. Isı ve ses yalıtımlı giyotin kapak, kapalı giyotin kapağın enerji tasarrufu etkisini ayrıca arttırır.

SENSO-ACTIVE AKILLI YIKAMA SUYU KONTROLÜ: Bir makinenin kirlenme oranı her gün değişen menüye, müşterilerin menü seçimine ve saate bağlıdır. Sıradan makineler tüketim değerlerini bulaşık ilacının kirlenme derecesine göre ayarlamıyor. Bu tip makineler aşırı kirlenme durumunda da yıkama suyunun yeterince rejenere edilmesi için mümkün olan maksimum durulama suyu miktarını kullanıyor. Bunun sonucunda aslında gerekenden daha fazla su tüketiliyor. Akıllı HOBART yıkama suyu kontrolü sürekli olarak bulaşık ilacının kalitesini ölçüyor ve hijyenik bakımdan kusursuz bir yıkama sonucu elde etmek için her yıkama işleminde durulama suyu miktarını ayarlıyor. Yıkama başına tüketim değerleri bunun 1,4 litre temiz suya kadar düşüyor .Akıllı HOBART yıkama suyu kontrolüyle % 44 oranında su, deterjan ve enerji tasarrufu yapılabilir.

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ: Giyotin tip bulaşık makinelerinin genel bağlantı değerini azaltmak için geleneksel makinelerde ısıtma gücü ısıtıcıda azaltılır. Bu sayede ısıtma süreleri %100 oranında uzamaktadır. HOBART giyotin tip bulaşık makinelerinin akıllı enerji yönetimi sayesinde doldurma için her zaman maksimum boyler kapasitesi mevcut olur. Doldurma süresi azaltılır. Yıkama esnasında ısıtıcı kapasitesi gerekli olan minimuma indirilebilir ve bu sayede yıkama pompası ve tank ısıtması için enerji hazır bulundurulur. Mevcut enerjinin akıllıca kullanılması sayesinde makinelerin düşük genel bağlantı değerlerinde aynı zamanda kısa ısıtma süreleri sağlanır.

VISIOTRONIC KUMANDA SİSTEMİ: Bir kumanda sistemi kullanıcıya örneğin program durumu veya uyarılar gibi önemli bilgileri derhal ve bir bakışta göstermelidir. Ayrıca güncel yıkama programı, sıcaklıklar veya işletim verileri hakkında bilgilere kolay ve hızlı şekilde erişilmelidir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi bu ısteklerin hepsini karşılıyor. İstenilen bilgiler büyük ekranda hem metin olarak, hem de simge olarak gösterilir. Bir yaklaşma sensörü sayesinde kullanıcı makineye yaklaştığında ekran devreye girer ve kullanıcı makineden uzaklaştığında ekran devre dışı kalır. STARTER sürekli aydınlatılmıştır ve makinenin o anki çalışma durumuna uygun olarak rengi değişir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi HOBART bulaşık makinesinin kolay ve mantıklı kullanımını garanti eder.

KALAN SÜRE GÖSTERGESİ: Yıkama işlemini gözlemlemek normalde zor bir iştir. Giyotin tip bulaşık makisenin yanına ya erken, ya da geç gelinir. HOBART kalan süre göstergesi STARTER’de, devam eden yıkama programının ilerleyişini fark edilir bir şekilde gösterir. STARTER’ın dört segmentinin rengi sıralı bir şekilde saat yönünde değişir. En yoğun zamanlarda dahi personel bir bakışta önceliklerini belirleyebilir ve daha verimli bir şekilde çalışabilir.

DOLUM SEVİYE GÖSTERGESİ: Entegre edilmiş dolum seviyesi göstergesi, deterjan ve parlatıcı doldurma zamanına işaret eder. Bu sayede sürekli olarak optimal bir yıkama sonucu garanti edilir.

FİLTRE TIKANMA SENSÖRÜ: Makinenin içinde çok kir varsa, filtre tıkanabilir. Filtre tıkanma sensörü bunu kaydeder ve kontrol panelinde uyarı verir. Bu işlev çalışan personele yardımcı olur ve bulaşık yıkama çalışmasının sorunsuz şekilde devam etmesini sağlar.

CLIP-IN YIKAMA VE DURULAMA KOLLARI: Makinenin kolayca temizlenebilmesini desteklemek amacıyla her iki yıkama ve durulama kolu CLIP-IN sistemi sayesinde tek bir hareketle yıkama bölmesinden çıkarılabilir. Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra yıkama ve durulama kolları herhangi bir alet olmadan tekrar yerine takılabilir.

HIJYEN PROGRAMI: Zaman içinde makinede kireç ve kir parçacıkları birikir. Patentli hijyen programi ve hijyen tableti kireci ve kir artıklarını etkili şekilde temizler ve hoş bir koku verir. Belirli bir sayıda yıkamadan sonra program ekranda gösterilir.

EASY-CLEAN TEMİZLİK KONSEPTİ: Endüstriyel bulaşık makinesinin çeşitli parçaları günlük olarak temizlenmelidir. Makinedeki hangi parçaların çıkarılabilir olduğunu kullanıcıya göstermek için bu parçalar renkli olarak işaretlenmiştir. Makinenin temizliği bu sayede kolay ve hızlı şekilde mümkündür.

VERI DOKÜMANTASYONU IÇIN USB ARAYÜZÜ: Ticari bir bulaşık makinesinde yıkama programının sıcaklığı veya süresi gibi önemli işletim verilerinin dokümantasyonu, DIN SPEC 10534 sayılı direktif uyarınca zorunlu olarak düzenlenmiştir. Personel yoğunluğu gerektiren bu görev, VISIOTRONIC kumandası tarafından otomatik olarak üstlenmektedir. Bu verilerin düzenli ve kolay bir şekilde indirilmesi için makine bir USB arayüzüne sahiptir. İşletme ve hijyen parametreleri bu sayede hızlı ve kesintisiz olarak harici bir nihai cihazın üzerinde dokümante edilebilir ve kaydedilebilir.

ÇİFT KAPASİTE: Bir program esnasında PROFI AMXT ve PREMAX AUPT modellerinde bulaşık, servis tabletleri ve kompakt tabletler ve siyah bulaşık içeren 2 sepet aynı anda yıkanabilir. Gereksiz bekleme sürelerinden tasarruf edilir ve sürekli bir iş akışı sağlanır.

KURULUM SEÇENEKLERİ: HOBART giyotin tip bulaşık makineleri iş organizasyonuna bağlı olarak mutfakta kurulabilir ve bulaşık akışına göre ayarlanabilir. Giyotin tip bulaşık makinelerine sepetler hem soldan hem de sağdan yerleştirilebilir. Giriş ve çıkış masaları arasında duvar boyunca yapılacak bir kurulumun yanında tüm giyotin tip bulaşık makineleri köşe kurulumu olarak bir masa sistemine entegre edilebilir. Köşe kurulumunda da makine bulaşık akışına göre ayarlanabilir ve sepetler hem önden hem de arkadan yerleştirilebilir.

İki bardak ve bulaşık sepetlerinin aynı anda yıkanması için PROFI çift sepetli makine.


KATALOG

Hobart Giyotin Bulaşık Makinesi Katalog indir

Hobart Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Kataloğu için lütfen üstteki simgeye tıklayınız. Katalog Türkçe'dir.