Hobart Premax Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AUPL-10A
Hobart Premax Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

Hobart Premax Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AUPL-10A

HobartAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Hobart PREMAX Serisi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AUPL-10A:

PREMAX SERİSİ: PREMAX SERİSİ, daha fazlasını isteyenler için en doğru modeldir. Çünkü PREMAX her alanda standartları belirliyor: minimum işletim giderler, etkileyici kullanım konforu ve maksimum performans. PREMAX SERİSİ, piyasadaki en ekonomik ve en yenilikçi bulaşık makinesi serisidir. PROFI modellerinde bulunan donanıma ek olarak PREMAX serisi eşsiz ürün özellikleriyle dikkat çekiyor ve mükemmel bir yıkama organizasyonu içinde yüksek talepleri karşılayan en ideal partnerdir.

PERMANENT-CLEAN: Kir tahliyesi ile PREMAX-Giyotin tip bulaşık makineleri ticari bulaşık makinelerinde filtre tekniğinde devrim yaratmakta ve size maksimum işletim güvenliği sunmaktadır: • Tüm gün boyunca en iyi yıkama sonuçları – tank suyunu değiştirmeden • Bulaşık personeli için daha az temizlik işi • Manuel ön temizleme için daha az zaman kullanımı • Azaltılmış zaman ve kaynak kullanımı sayesinde maliyet tasarrufu

Eşsiz HOBART enerji konseptleri ile size en ekonomik giyotin tip bulaşık makinelerini sunuyoruz: • Seri olarak entegre edilmiş atık hava enerji deposu ile yılda 3.120 kWh’ye kadar enerji veya 720 € işletme maliyeti tasarrufunda bulunur • Akıllı enerji yönetimi ile mevcut olan enerjiyi ve makinenin performans olanaklarını her zaman maksimum derecede kullanın

Kontrol donanımı, SENSO-ACTIVE kaynak kullanımı ile makineye ne kadar kir girdiğini denetler ve programı otomatik olarak uyarlar. • Her zaman optimum yıkama sonucu • Yıkama suyu daima optimum şekilde yenilenir. Bulaşık makinesini önemli tüm fonksiyonları sadece HOBART’ta bir düğmeye entegre edilmiştir. Ek bilgiler, bir yaklaşım sensörü tarafından otomatik olarak etkinleştirilen ekran üzerinden okunabilir. • Kullanım sezgisel, kolay ve anlaşılırdır • Kullanıcı gerek duyduğunda grafik ve metin ekranı otomatik olarak etkinleştirilir

GENIUS-X² İNCE FİLTRE SİSTEMİ: En iyi yıkama sonucu, düşük deterjan ve su tüketimi için en iyi yıkama suyu ön koşuldur. Daha da geliştirilmiş olan GENIUS-X² ince filtre sistemi sayesinde yıkama suyu yıkama işlemi esnasında sürekli olarak bir filtre sisteminden geçirilir. Kir partikülleri yıkama döngüsüne paralel olarak pompalanır. Kalan kir partikülleri temiz su ile durulamadan önce pompalanır. Yıkama suyu bir sonraki durulamanın temiz suyu ile rejenere edilir. Bu sayede optimal bir şekilde yenilenir ve daha iyi bir yıkama sonucunu garanti eder. GENIUS-X² pompalama esnasında kendini temizler ve deterjan tüketimini önemli ölçüde azaltır.

SÜZGEÇ KONTROL SİSTEMİ: Temiz yıkama suyu temiz ve hijyenik bir yıkama sonucu elde edilmesinde kilit faktörlerdir. Filtre sistemleri yıkama suyunun temiz kalmasında büyük katkı sağlar. Süzgeç kontrol sistemi, süzgecin doğru yerleştirilmiş olup olmadığını sürekli kontrol eder. Filtre doğru yerleşmemişse kumandası bir uyarı verir. Yıkama, ancak filtre doğru bir şekilde konumlandırılmışsa başlatılabilir.

ROTOR-X YIKAMA SİSTEMİ: Deterjanın bulaşıkların üzerinde hiç boşluk kalmaksızın etkili olması, kirleri çözmesi ve bağlaması sayesinde, mükemmel bir bulaşık yıkama sonucu elde edilebilmektir. Bunun gerçekleþmesi için yıkama suyu, yıkanmakta olan bulaşığın her tarafına ulaşmalıdır. Bu yerler ne kadar yoğun ve ne kadar sıklıkta yıkanırsa, sonuç da o kadar doyurucu olmaktadır. Dönmekte olan ROTOR-X yıkama sistemi, üst ve alt çapraz yıkama kollarından oluşmaktadır. Yıkama kolları dönerek gerekli mekanik yıkama işemini sağlamaktadır. Aynı zamanda da bulunan ayrıntılı yıkama deseninin geniş açılı fıskiyeleri, yıkanmakta olan bulaşığın her tarafına yıkama suyunun ulaşmasını sağlamaktadır. ROTOR-X yıkama sistemi bulaşığın tüm yüzeyinde harika bir temizliği garantiler.

TEMEL TEMİZLİK PROGRAMI: Yemeklerin bileşimine ve tabakların ısınmasına göre zamanla bulaşık üzerinden nişasta artıkları birikebilir. Patenti temel temizlik programı, bulaşiktan nişasta artıklarını temizler. Aşındırıcı deterjanlar bulaşık üzerindeki zorlu kirlerin elle temizlenmesine artık gerek kalmaz. Temel temizlik programı, personelin yükünü azaltır ve bulaşıkların parlamasını garantiler.

ATIK HAVA ENERJİ DEPOSU: Geleneksel bir bulaşık makinesinin kapağı açıldığında sıcak su buharı kapağın arka tarafından bir bölmeye gider ve değerli bir enerji kaybolur. HOBART bulaşık makinelerinde seri olarak entegre edilmiş olan atık hava enerji depoları, her tarafı kapalı olan kapaklar üzerine tasarlanmıştır. Makine açıldığında sıcak su buharı bu sayede kapak içinde kalır ve ortama yayılmaz. Isı enerjisi sistemin içinde kalır. Seri enerji deposu ortama neredeyse hiç nem ve enerji vermez. HOBART giyotin tip bulaşık makineleri kapalı kapakları sayesinde ayrı bir ısı geri kazanıma ihtiyaç duymazlar. Atık hava enerji depolama 3.120 kWh’ye kadar enerji veya yılda 720 € enerji maliyeti tasarrufu sağlar. Hem de ek bir yatırıma gerek olmadan.

ISI VE SES YALITIMLI GİYOTİN KAPAK: Mevcut sıcaklık, çalışma sırasında da sistemin içinde kalır. Bulaşık yıkama suyu, 15 mm kalınlığında bir yalıtıma sahip olan giyotin kapağın cidarlarında soğumaz: Bu suretle sıcaklıktan faydalanma oranı artar ve enerji tasarrufu sağlanır. Isı ve ses yalıtımlı giyotin kapak, kapalı giyotin kapağın enerji tasarrufu etkisini ayrıca arttırır.

SENSO-ACTIVE AKILLI YIKAMA SUYU KONTROLÜ: Bir makinenin kirlenme oranı her gün değişen menüye, müşterilerin menü seçimine ve saate bağlıdır. Sıradan makineler tüketim değerlerini bulaşık ilacının kirlenme derecesine göre ayarlamıyor. Bu tip makineler aşırı kirlenme durumunda da yıkama suyunun yeterince rejenere edilmesi için mümkün olan maksimum durulama suyu miktarını kullanıyor. Bunun sonucunda aslında gerekenden daha fazla su tüketiliyor. Akıllı HOBART yıkama suyu kontrolü sürekli olarak bulaşık ilacının kalitesini ölçüyor ve hijyenik bakımdan kusursuz bir yıkama sonucu elde etmek için her yıkama işleminde durulama suyu miktarını ayarlıyor. Yıkama başına tüketim değerleri bunun 1,4 litre temiz suya kadar düşüyor .Akıllı HOBART yıkama suyu kontrolüyle % 44 oranında su, deterjan ve enerji tasarrufu yapılabilir.

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ: Giyotin tip bulaşık makinelerinin genel bağlantı değerini azaltmak için geleneksel makinelerde ısıtma gücü ısıtıcıda azaltılır. Bu sayede ısıtma süreleri %100 oranında uzamaktadır. HOBART giyotin tip bulaşık makinelerinin akıllı enerji yönetimi sayesinde doldurma için her zaman maksimum boyler kapasitesi mevcut olur. Doldurma süresi azaltılır. Yıkama esnasında ısıtıcı kapasitesi gerekli olan minimuma indirilebilir ve bu sayede yıkama pompası ve tank ısıtması için enerji hazır bulundurulur. Mevcut enerjinin akıllıca kullanılması sayesinde makinelerin düşük genel bağlantı değerlerinde aynı zamanda kısa ısıtma süreleri sağlanır.

VISIOTRONIC KUMANDA SİSTEMİ: Bir kumanda sistemi kullanıcıya örneğin program durumu veya uyarılar gibi önemli bilgileri derhal ve bir bakışta göstermelidir. Ayrıca güncel yıkama programı, sıcaklıklar veya işletim verileri hakkında bilgilere kolay ve hızlı şekilde erişilmelidir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi bu ısteklerin hepsini karşılıyor. İstenilen bilgiler büyük ekranda hem metin olarak, hem de simge olarak gösterilir. Bir yaklaşma sensörü sayesinde kullanıcı makineye yaklaştığında ekran devreye girer ve kullanıcı makineden uzaklaştığında ekran devre dışı kalır. STARTER sürekli aydınlatılmıştır ve makinenin o anki çalışma durumuna uygun olarak rengi değişir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi HOBART bulaşık makinesinin kolay ve mantıklı kullanımını garanti eder.

KALAN SÜRE GÖSTERGESİ: Yıkama işlemini gözlemlemek normalde zor bir iştir. Giyotin tip bulaşık makisenin yanına ya erken, ya da geç gelinir. HOBART kalan süre göstergesi STARTER’de, devam eden yıkama programının ilerleyişini fark edilir bir şekilde gösterir. STARTER’ın dört segmentinin rengi sıralı bir şekilde saat yönünde değişir. En yoğun zamanlarda dahi personel bir bakışta önceliklerini belirleyebilir ve daha verimli bir şekilde çalışabilir.

DOLUM SEVİYE GÖSTERGESİ: Entegre edilmiş dolum seviyesi göstergesi, deterjan ve parlatıcı doldurma zamanına işaret eder. Bu sayede sürekli olarak optimal bir yıkama sonucu garanti edilir.

HİJYEN PROGRAMI: Zaman içinde makinede kireç ve kir parçacıkları birikir. Patentli hijyen programi ve hijyen tableti kireci ve kir artıklarını etkili şekilde temizler ve hoş bir koku verir. Belirli bir sayıda yıkamadan sonra program ekranda gösterilir.

CLIP-IN YIKAMA VE DURULAMA KOLLARI: Makinenin kolayca temizlenebilmesini desteklemek amacıyla her iki yıkama ve durulama kolu CLIP-IN sistemi sayesinde tek bir hareketle yıkama bölmesinden çıkarılabilir. Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra yıkama ve durulama kolları herhangi bir alet olmadan tekrar yerine takılabilir.

EASY-CLEAN TEMİZLİK KONSEPTİ: Endüstriyel bulaşık makinesinin çeşitli parçaları günlük olarak temizlenmelidir. Makinedeki hangi parçaların çıkarılabilir olduğunu kullanıcıya göstermek için bu parçalar renkli olarak işaretlenmiştir. Makinenin temizliği bu sayede kolay ve hızlı şekilde mümkündür.

XL IÇ KISIM: Kapağın genişletilmiş iç kısmı ve PROFI AMXXL ile PREMAX AUPL modellerinin büyütülmüş besleme yüksekliği, E-Norm haznelerinin ve fırın sepetlerinin rahat bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. İki adet 1/1 GN kabı veya 8 adet dükkan tepsisi ve 600 x 400 mm tabletleri büyük hacimli kapağın içinde kolayca yer bulur.

VERI DOKÜMANTASYONU IÇIN USB ARAYÜZÜ: Ticari bir bulaşık makinesinde yıkama programının sıcaklığı veya süresi gibi önemli işletim verilerinin dokümantasyonu, DIN SPEC 10534 sayılı direktif uyarınca zorunlu olarak düzenlenmiştir. Personel yoğunluğu gerektiren bu görev, VISIOTRONIC kumandası tarafından otomatik olarak üstlenmektedir. Bu verilerin düzenli ve kolay bir şekilde indirilmesi için makine bir USB arayüzüne sahiptir. İşletme ve hijyen parametreleri bu sayede hızlı ve kesintisiz olarak harici bir nihai cihazın üzerinde dokümante edilebilir ve kaydedilebilir.

KURULUM SEÇENEKLERİ: HOBART giyotin tip bulaşık makineleri iş organizasyonuna bağlı olarak mutfakta kurulabilir ve bulaşık akışına göre ayarlanabilir. Giyotin tip bulaşık makinelerine sepetler hem soldan hem de sağdan yerleştirilebilir. Giriş ve çıkış masaları arasında duvar boyunca yapılacak bir kurulumun yanında tüm giyotin tip bulaşık makineleri köşe kurulumu olarak bir masa sistemine entegre edilebilir. Köşe kurulumunda da makine bulaşık akışına göre ayarlanabilir ve sepetler hem önden hem de arkadan yerleştirilebilir.

Büyük hacimli bulaşıkların yıkanması için geniş Premium model. PERMANENT-CLEAN kir tahliyesi sayesinde güçlü şekilde kirlenmiş GN kapları, kasap kasaları veya hazneleri için en yüksek yüklerde dahi uygundur.


KATALOG

Hobart Giyotin Bulaşık Makinesi Katalog indir

Hobart AUPL Giyotin Bulaşık Makinesi Kataloğu için lütfen üstteki simgeye tıklayınız. Katalog Türkçe'dir.