Set Altı Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları

Set Altı Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları

Set Altı Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları

Set altı bulaşık makinesi, tezgâh altı bulaşık makinesi, 500 tabak bulaşık makinesi gibi isimlerle anılsa da en doğrusu “set altı bulaşık makinesi” demektir. Bu makineler tezgâh altına sığabilecek boyutta olmalarından dolayı yerden tasarruf sağlanır. Orta ve küçük ölçekli işletmeler için idealdir. 

90,120 ve 180 saniye gibi kısa yıkama programları sayesinde saatte 500 den fazla tabak, 1500 den fazla bardak yıkama kapasitesinin yanı sıra basketler kullanılarak bardak, çatal ve bıçaklar da yıkanabilir. Set Altı Bulaşık Makineleri, hızlı ve en temiz sonuçlar sağlayarak endüstriyel mutfaklara en iyi çözümleri sunar.

S2000 Mutfak, müşterilerine yoğun kullanımlarda bile mükemmel yıkama sonuçları ve uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayacak Hobart ve Neosystem bulaşık makineleri sunar. Neosystem markalı ürünler başta yüzlerce MADO olmak üzere binlerce restoranda uzun yıllardır kullanılmaktadır.

HOBART BARDAK YIKAMA MAKİNELERİ

Hobart bardak yıkama makinelerinin Premium modelleri yıkama sonrası kapak açıldıktan sonra buhar çıkarmaz. Bar altında kullanılırken müşterileri rahatsız etmez. Ayrıca lekesiz ve kupkuru çıkardıkları bardaklar sayesinde ekstra kurulama gerektirmez. Hem vakit kazanılmasını sağlar hem de personelin yaşayabileceği olası kaza risklerinin önüne geçer. Böylelikle bardak tabak gibi gereçlerin de kaybı önlenmiş olur.

Bu ve bunun gibi özelliklere burada ulaşabilirsiniz: Hobart bulaşık makinelerinin premium özellikleri

set altı bulaşık makinesi içi ve bağlantıları
Set altı bulaşık makinesi içi ve bağlantıları

Stoklarımızdaki Set Altı Bulaşık Makineleri:

NeoSystem Bulaşık Makinesi DW50

NeoSystem Bulaşık Makinesi DW53

HOBART Bulaşık Makineleri - Tezgah Altı 

Hobart Bulaşık Yıkama Makinesi - FX-10A

Hobart Premium Bulaşık Yıkama Makinesi - FP-10A

Hobart Standart Bardak Yıkama Makinesi - GC-10A

Hobart Standart Bardak Yıkama Makinesi - GCP-10A

Hobart Premium Bardak Yıkama Makinesi - GXC-11A