RATIONAL iCombi Pro 61G | S2000 Mutfak Soğutma
RATIONAL

RATIONAL iCombi Pro 61G

RATIONALAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Gazlı
6x1/1 GN tepsi kapasitesi
30 ile 80 arası günlük yemek sayısı
1/1, 1/2, 2/3, 1/3, 2/8 GN için boylamasına raflar
Ölçüler: 850*842*754 mm
Ağırlığı: 101 Kg.
Güç Tüketimi: 13 KW

Gazlı 6 tepsili buharlı kombi fırın Rational iCombi Pro 61G, sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir. Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır. 5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.

Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:
30-130oC aralığında buhar: Buğulama, haşlama, kaynatma, buharda pişirme... İster balık, ister sebze veya yumurtalı yemekler... hepsi en hassas buhar ayarı sayesinde kıvamında pişer, kuruma yapmaz.

30-300oC aralığında kuru ısı: Yumuşak fileto, ızgara biftek, çıtır pirzola, donuk ürünler ve en uygun biçimde kabarmış hamur işleri...

30-300oC aralığında buhar ve sıcak hava kombinasyonu: Kızartma, graten ve sufleler eşit bir şekilde renklenir. Nemli ve sıcak hava yiyeceklerin kurumasını önler.

iCombi Pro Akıllı Özellikleri

Rational SCC icooking Control

iCookingControl

Siz sadece malzemeyi seçin, istediğiniz sonucu belirleyin. iCookingControl, yemekleri her zaman tam belirlediğiniz şekilde hazırlar. Kimin kullandığı hiç fark etmez. Ürünlerin durumunu, büyüklüğünü ve miktarını algılar.

   
Rational selfcookingcenter hidensity Control

HiDensityControl

Son derece hassas sensörler her saniye, pişirme haznesindeki mevcut şartları hisseder ve algılar. HiDensityControl®, gereken enerji miktarını tam olarak yiyeceklerin ihtiyacına göre uyarlar ve enerjiyi bütün pişirme haznesine eşit ve efektif bir şekilde dağıtır.

   
Rational iLevelControl özelliği

iLevelControl

Bu özellik sayesinde aynı anda farklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz. iLevelControl, hangi yemekleri birlikte pişirebileceğinizi ekranda gösterir. Böylece randıman artar ve zamandan, paradan, alandan ve enerjiden tasarruf edersiniz.

   
Rational Efficient CareControl

Efficient CareControl

Kiri ve kireci algılayan ve tek bir tuşla temizleyen yegane otomatik temizleme sistemidir. İhtiyaçlarınıza göre otomatik olarak ayarlanır ve belirli zamanlarda optimum temizleme işlemini size önerir.