Muhallebici Mutfakları

Muhallebici Mutfakları

S2000 Endüstriyel Mutfak konusunda uzman ekibiyle muhalebici mutfakları da üretiyor. Muhallebici mutfağı ihtiyacı olanlar, bizi arayın! 

Muhallebici Mutfakları Hakkında

Konusunda uzman olan firmamız muhallebici mutfakları da üretmektedir. Bunun yanı sıra okullar, catering firmaları, askeri tesisler, fabrikalar, restoranlar, ana okulları gibi işletmelere ve yerlere de endüstriyel mutfak ve soğutma sistemleri türetir, tasarlar ve kurar. Ayrıca her türlü mutfak ekipmanı tedarik edilir. 

Muhallebici mutfağı nasıl olmalıdır?

Muhallebici mutfakları sıcak yemek pişmeyeceği için biraz farklı kurgulanır. Servis elemanlarının rahatlıkla ürüne ulaşabilceği, ahcının ise imal ettiği ürünler rahatlıkla servis elemanlarının ulaşmalarını sağlayabileceği bir konum önemlidir. Muhallebici mutfaklarında soğutma ekipmanları ağırlıklı olur. Tost makinesi, meyve suyu sıkma makinesi gibi ekipmanlar vaz geçilmezleridir.

Muhalebici mutfağı ekipmanları :

Pişirme alanı bu firmaların mutfaklarının en önemli yeridir. Ocaklar ve devasa tencereler kullanılacağı için bu bölümün dizaynı çok önemlidir. Burada genellikle çorba ve sulu yemekler imal edilir. 
 
Bulaşıkhane bölümü ise kazan yıkama makineleri ile donatılmalıdır. Buralarda konveyörlü bulaşık makineleri tercih edilmelidir. Çok büyük firmalar ise tırnaklı bulaşık makinesi kullanırsa rahat eder.