Hobart Profi Tezgah Altı Tepsi Yıkama Makinesi FXL-10B
Hobart Profi Tezgah Altı Tepsi Yıkama Makinesi

Hobart Profi Tezgah Altı Tepsi Yıkama Makinesi FXL-10B

HobartAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Hobart PROFI Serisi Tezgah Altı Tepsi Yıkama Makinesi FXL-10B:

PROFI Serisi : Profesyonel bir bulaşık makinesinin ihtiyacı olan her şeyi barındırıyor. HOBART‘ın bu başarılı ürün serisi, bulaşık miktarı ve bulaşığın kirlenmesi bakımından gerçek bir profesyonelin çalışmasını gerektiren her yerde kullanılıyor. Bu seri verimli yıkamayı yüksek kullanım konforuyla ve düşük işletim giderleriyle birleştiriyor. Sayısız donanım opsiyonları sayesinde PROFI SERİSİ, çok yönlü uygulamalar için en doğru yıkama çözümüdür.

Akıllı yıkama suyu kontrolü : Bir makinenin kirlenme oranı her gün değişen menüye, müşterilerin menü seçimine ve saate bağlıdır. Sıradan makineler tüketim değerlerini bulaşık ilacının kirlenme derecesine göre ayarlamıyor. Bu tip makineler aşırı kirlenme durumunda da yıkama suyunun yeterince rejenere edilmesi için mümkün olan maksimum durulama suyu miktarını kullanıyor. Bunun sonucunda aslında gerekenden daha fazla su tüketiliyor. Akıllı HOBART yıkama suyu kontrolü sürekli olarak bulaşık ilacının kalitesini ölçüyor ve hijyenik bakımdan kusursuz bir yıkama sonucu elde etmek için her yıkama işleminde durulama suyu miktarını ayarlıyor. Yıkama başına tüketim değerleri bunun sonucunda PROFI serisinde 2,0 litre temiz suya kadar düşüyor. Akıllı HOBART yıkama suyu kontrolüyle %60 oranında su, deterjan ve enerji tasarrufu yapılabilir.

Çift sepet sistemi 2‘si 1 arada : Kahvaltı ve kahve bulaşığının çok olduğu oteller,kafeler ve büfeler genelikle sırf kahve fincalariyla dolu sepetleri yıkıyorlar. Ancak burada yıkama bölmesinin kapasitesi her zaman tam olarak kullanılmıyor. HOBART'ın akıllı çift sepet sistemiyle bir yıkamada aynı anda iki sepet yıkanabilir. Alt yıkama kolunun tüm gücünü kullanmak için bir fincan sepeti altta yıkanırken, üzerinde ise tabak ve çatal-bıçak sepeti yıkanır. Üst sepet bir sepet taşıyıcısının üzerine konur ve böylece üst yıkama kolunun tüm gücünden faydalanır. Yıkama bölmesinin optimum şekilde kullanılması sayesinde sıradan sistemlere göre su, enerji ve kimyasal tüketimi %50 azalır.

Durulama pompası ACCURINSE : Sabit ısı ve durulama su miktarı bulaşığında sadece temiz değil, aynı zaman hijyenik olmasını garanti eder. ACCURINSE durulama pompası seçilen programa göre endüstriyel bulaşık makinesinin yıkama sistemine 80 °C'deki temiz suyu her zaman eşit miktarda dağıtır (PROFI FX: 2,0 lt). Su miktarı su şebekesindeki basınçtan bağımsızdır ve gelen soğuk suyla karıştırılmaz. ACCURINSE durulama pompası sudan, enerjiden ve kimyasaldan tasarruf sağlar.

Sürekli yıkama programı : Standart olan sürekli yıkama programı yıkama işlemini kirlenme derecesine göre ayarlar. Sadece yıkamanın süresi uzatılır. Böylece tüm durulama döngüsünün tekrarlanmasına gerek kalmaz: Ek deterjan dozajı yapmaya veya durulamaya gerek yoktur. Bu da zamandan ve dolayısıyla giderlerden tasarruf sağlar.

Temel Temizlik Programı STARCH-REMOVAL : Yemeklerin bileşimine ve tabakların ısınmasına göre zamanla bulaşık üzerinden nişasta artıkları birikebilir.Patenti temel temizlik programı STARCH-REMOVAL, bulaşiktan nişasta artıklarını temizler. Aşındırıcı deterjanlar bulaşık üzerindeki zorlu kirlerin elle temizlenmesine artık gerek kalmaz. Temel temizlik programı STARCH-REMOVAL, personelin yükünü azaltır ve bulaşıkların parlamasını garantiler.

İnce filtre sistemi GENIUS-X² : En uygun yıkama sonucunu elde edebilmek ve aynı zamanda deterjan ve su miktarini azaltabilmek için temiz yıkama suyu en önemli koşuldur. GENIUS-X² ince filtre sisteminin bir sonraki kuşağında yıkama suyu filtre sisteminden sürekli olarak geçirilir. Yıkama işlemine paralel olarak kir parçaları dışarı pompalanır.Geriye kalan kir parçacıkları son durulamadan hemen önce dışarı pompalanır. Modele bağlı olarak yıkama suyu, 1,0 lt veya 2,0 lt temiz suyla rejenere edilir. Yıkama suyu optimum şekilde yenilenir ve daha iyi bir yıkama sonucunu garanti eder. GENIUS-X², suyu boşaltırken kendi kendini temizlemektedir.

Su değişimi AQUA-NEW : Dondurma kaselerinin veya tavaların yıkanması yıkama suyundaki yağ konsantrasyonunu ve süt ürünleri miktarını artırır. Eşsiz AQUA-NEW su değişim programı tanktaki içeriği komple değiştirir; çözülmemiş yağlari ve artıkları dişarı atar. Endüstriyel bulaşık makinesinde Su değişimi istendiği zaman ihtiyaca göre ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Tek bir düğmeye basarak AQUA-NEW su değişim programıyla aşırı kirlenmiş bulaşıkları otomatik olarak yıkayabilirsiniz.

Süzgeç Kontrol Sistemi : Temiz yıkama suyu temiz ve hijyenik bir yıkama sonucu elde edilmesinde kilit faktörlerdir. Filtre sistemleri yıkama suyunun temiz kalmasında büyük katkı sağlar. Süzgeç kontrol sistemi, süzgecin doğru yerleştirilmiş olup olmadığını sürekli kontrol eder. Filtre doğru yerleşmemişse VISIOTRONIC kumandası bir uyarı verir. Yıkama, ancak filtre doğru bir şekilde konumlandırılmışsa başlatılabilir.

Geniş açılı JET FAN : Yıkama verimliliği büyük oranda yıkama suyunun dağıtımına ve gizli kalmış alanlardan kaçınılmasına bağlıdır. Püskürtme açıları ve yıkama fıskiyelerinin hassasiyeti güçlü, inceden inceye bir yıkama işleminin başarılmasında hayati faktörlerdir ve patentli geniş açılı jet FAN, büyük ölçüde daha geniş ve daha hassas bir püskürtme modeli sağlar. Konvansiyonel, sabit yıkama kolu sistemleriyle karşılaştırıldığında yıkama suyu daha verimli bir şekilde dağıtılır. Gizli alanlardan kaçınılır ve yıkama sonucu, özellikle köşelerde, belirgin şekilde düzelir.

Akıllı kumanda sistemi VISIOTRONIC : Bir kumanda sistemi kullanıcıya örneğin program durumu veya uyarılar gibi önemli bilgileri derhal ve bir bakışta göstermelidir. Ayrıca güncel yıkama programı, sıcaklıklar veya işletim verileri hakkında bilgilere kolay ve hızlı şekilde erişilmelidir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi bu ısteklerin hepsini karşılıyor. İstenilen bilgiler büyük ekranda hem metin olarak, hem de simge olarak gösterilir. Bir yaklaşma sensörü sayesinde kullanıcı makineye yaklaştığında ekran devreye girer ve kullanıcı makineden uzaklaştığında ekran devre dışı kalır. STARTER sürekli aydınlatılmıştır ve makinenin o anki çalışma durumuna uygun olarak rengi değişir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi  kolay ve mantıklı kullanımını garanti eder.

HOBART kalan süre göstergesi : Yıkama işlemini gözlemlemek normalde zor bir iştir. Makinenin yanına ya erken, ya da geç gelinir. HOBART kalan süre göstergesi STARTER'de, devam eden yıkama programının ilerleyişini fark edilir bir şekilde gösterir. STARTER’ın dört segmentinin rengi sıralı bir şekilde saat yönünde değişir. En yoğun zamanlarda dahi personel bir bakışta önceliklerini belirleyebilir ve daha verimli bir şekilde çalışabilir. PERFEKT kurutma yöneticisinde ayrıca kalan çalışma süresi ekranda gösterilir.

Hijen programı : Zaman içinde makinede kireç ve kir parçacıkları birikir. Patentli hijyen programi ve hijyen tableti INTENSIV kireci ve kir artıklarını etkili şekilde temizler ve hoş bir koku verir. Belirli bir sayıda yıkamadan sonra program ekranda gösterilir.

Yıkama ve durulama kolları CLIP-IN : Makinen kolayca temizlenebilmesini desteklemek amacıyla her iki yıkama ve durulama kolu CLIP-IN sistemi sayesinde tek bir hareketle yıkama bölmesinden çıkarılabilir. Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra yıkama ve durulama kolları herhangi bir alet olmadan tekrar yerine takılabilir.

Başlama Sistemi PROTECT : Barlarda ve büfelerde bulaşık makineleri genellikle tezgahın altına kurulduğu için müşterilere yakın olmasından dolayı sessiz olmaları gerekir. PROTECT başlama sistemi gürültü emisyonunu büyük ölçüde azaltır. Ayrıca yıkama suyu daha dikkatli kullanılır.

Dolum seviye göstergesi : Entegre dolum seviye göstergesi harici kimyasal bidonlarının veya entegre kimyasal kaplarının içeriğini denetler ve ne zaman deterjan ve ilaç ekleneceğini gösterir. Bu sayede yıkama sonucunun her zaman kusursuz olması sağlanır.

İç Kısım XL: Kahve bulaşığının yanında fırınlarda kullanılan tepsiler ve tavalar da yıkanır. Kasaplar veya et işleme tesislerinde ayrıca EN tipi kaplar ve büyük tepsiler de yıkanmaktadır. HOBART endüstriyel bulaşık makinesinin PROFI FXL modeli sahip olduğu XL iç kısmıyla bulaşıklar için 600 x 400 mm büyüklüğünde yer sunar.

Yaylı Kapak : Kapağın iç tarafında bulunan düz sepet kısmı, doldurma ve boşaltmanın her taraftan kolayca yapılabilmesini sağlar. Hidrolik amortisörler, kapağın açılırken düzgün açılmasını ve sessizce kapanmasını sağlar.

Kalite Yönetimi GARANT :  Makine ömrü boyunca 85.000 kez kullanılabilir. HOBART için güvenilirlik tesadüf değildir: Sürekli kullanımda performansın garanti edilmesi için, GARANT kalite yönetimi kapsamında makinelerimiz tekrar tekrar günlük zorlamalara maruz bırakılmaktadır. Örneğin kapı 100.000 kereden fazla açılıp kapatılmaktadır. GARANT kalite yönetimi maksimum emniyeti ve uzun çalışma ömrünü garanti eder.

Tahliye Pompası : Standart tahliye pompası, atık suyu maksimum 1 metre yükseklikteki her kanalizasyona tahliye edebilme gücüne sahiptir.

Çoklu Faz (230/400 V) : Çoklu faz, aynı makinenin 230 V veya 400 V ile çalışmasına imkân verir. Değişiklikler, makine monte edilirken yerinde basit bir işlemle yapılır.

XL yerleştirme derinliğine sahip PROFI modeli Endüstriyel bulaşık makinesi, tepsileri, kek kalıplarını ve et kasalarını sorunsuz temizler. Böylece fırınlar, kasaplar ve Fast-Food işletmeleri için ideal yardımcıdır.


KATALOG

Hobart FXL-10A Bulaşık Yıkama Makinesi Katalog indir

Hobart FXL-10B modelini de içeren Bulaşık Makinesi Kataloğu için lütfen üstteki simgeye tıklayınız. Katalog Türkçe'dir.