Hobart Profi Kazan Yıkama Makinesi UXTH-10A
Hobart Profi Kazan Yıkama Makinesi

Hobart Profi Kazan Yıkama Makinesi UXTH-10A

HobartAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Hobart Profi Kazan Yıkama Makinesi UXTH-10A:

HOBART kazan yıkama; tencere, tava, konteynır, pişirme tepsisi ya da diğer kaplar için idealdir. Yıkama problemlerinizi çözmekle kalmaz ayrıca tüm EC Hijyen yönergelerini garanti eder (HACCP).

Model UXTH: İki katı büyüklüğünde içten geçmeli model, raf ölçüsü 1240 x 700 mm, iç ölçüler 1320 x 735 x 620 mm (e/d/y)

POWER-PLUS Yıkama Programı, endüstriyel bulaşık makinesinin çok kirli bulaşıkları yıkanması için daha fazla basınç sağlar. 

SMARTRONIC elektronik kontrol: renk kodlu durum göstergesi daha kolay çalıştırma ve kullanım. Durulama deterjanı dağıtıcısı, durulama basınç pompası ve boşaltma pompasıyla komple donanımlı bir endüstriyel bulaşık makinesi.

GENIUS-X2 ince filtre sistemi: Yıkama suyunun sürekli filtrasyonuyla daha iyi yıkama sonuçları elde edilmesini ve enerji - deterjan tasarrufu sağlar. Yuvarlatılmış kenarlı derin çekme tankı ve kendini temizleme sistemiyle optimum hijyenik güvenlik

PROOF süzgeç kontrolü: endüstriyel bulaşık makinesinin, tank süzgeci olmaksızın çalışmayı engeller ve dolayısıyla, en iyi şekilde sonuç elde etmenizi sağlar.

ACCURINSE Durulama Pompası: Standart durulama garanti eder, Sebeke basincindan bağimsiz, %30‚a kadar varan oranlarda su, enerji ve kimyasal tasarrufu sağlar.

Yükleme yüksekligi L: ortalama yukleme kapasitenin ustunde

Opsyonel: Gider isi geri donusum sistemi E-SAVE yuzde 60 enerji tasarrufu saglar

Opsyonel: Buhar ısı geri dönüşüm sistemi su ısısını 20 derece artırmaktadır ve buharın etrafa yayılmasını engellemektedir Arti dahili VAPOSTOP kapi sistemi

Endüstriyel bulaşık makinesi UXTH-10A; soğuk suya bağlı veya azaltılmış ısıtma performansıyla bile olsa hijyenik durulama sıcaklığı elde edebilmek için, otomatik program zaman kontrolüyle donatılmıştır.;


KATALOG

Hobart UXTH-10A Tepsi Yıkama Makinesi Katalog indir

Hobart UXTH-10A Tepsi Yıkama Makinesi Kataloğu için lütfen üstteki simgeye tıklayınız. Katalog Türkçe'dir.