Hobart Profi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AM 900-10A
Hobart Profi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi

Hobart Profi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AM 900-10A

HobartAdı Soyadı
 
Telefon No *
 
E-Posta *
   
Mesajınız

Kişisel verilerin korunumu kanunu ile ilgili politikamızı buradan okuyabilirsiniz
mail gönderiliyor

Teklif Sepetine Ekle

Hobart PROFI Serisi Giyotin Tip Bulaşık Makinesi AM 900-10A:

PROFI SERİSİ: PROFI SERİSİ, profesyonel bir bulaşık makinesinin ihtiyacı olan her şeyi barındırıyor. HOBART’ın bu başarılı ürün serisi, bulaşık miktarı ve bulaşığın kirlenmesi bakımından gerçek bir profesyonelin çalışmasını gerektiren her yerde kullanılıyor. Bu seri verimli yıkamayı yüksek kullanım konforuyla ve düşük işletim giderleriyle birleştiriyor. Sayısız donanım opsiyonları sayesinde PROFI SERİSİ, çok yönlü uygulamalar için en doğru yıkama çözümüdür.

ATIK HAVA ENERJİ DEPOSU: Geleneksel bir bulaşık makinesinin kapağı açıldığında sıcak su buharı kapağın arka tarafından bir bölmeye gider ve değerli bir enerji kaybolur. HOBART bulaşık makinelerinde seri olarak entegre edilmiş olan atık hava enerji depoları, her tarafı kapalı olan kapaklar üzerine tasarlanmıştır. Makine açıldığında sıcak su buharı bu sayede kapak içinde kalır ve ortama yayılmaz. Isı enerjisi sistemin içinde kalır. Seri enerji deposu ortama neredeyse hiç nem ve enerji vermez. HOBART giyotin tip bulaşık makineleri kapalı kapakları sayesinde ayrı bir ısı geri kazanıma ihtiyaç duymazlar. Atık hava enerji depolama 3.120 kWh’ye kadar enerji veya yılda 720 € enerji maliyeti tasarrufu sağlar. Hem de ek bir yatırıma gerek olmadan.

VISIOTRONIC KUMANDA SİSTEMİ: Bir kumanda sistemi kullanıcıya örneğin program durumu veya uyarılar gibi önemli bilgileri derhal ve bir bakışta göstermelidir. Ayrıca güncel yıkama programı, sıcaklıklar veya işletim verileri hakkında bilgilere kolay ve hızlı şekilde erişilmelidir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi bu ısteklerin hepsini karşılıyor. İstenilen bilgiler büyük ekranda hem metin olarak, hem de simge olarak gösterilir. Bir yaklaşma sensörü sayesinde kullanıcı makineye yaklaştığında ekran devreye girer ve kullanıcı makineden uzaklaştığında ekran devre dışı kalır. STARTER sürekli aydınlatılmıştır ve makinenin o anki çalışma durumuna uygun olarak rengi değişir. Akıllı VISIOTRONIC kumanda sistemi HOBART bulaşık makinesinin kolay ve mantıklı kullanımını garanti eder.

KALAN SÜRE GÖSTERGESİ: Yıkama işlemini gözlemlemek normalde zor bir iştir. Giyotin tip bulaşık makisenin yanına ya erken, ya da geç gelinir. HOBART kalan süre göstergesi STARTER’de, devam eden yıkama programının ilerleyişini fark edilir bir şekilde gösterir. STARTER’ın dört segmentinin rengi sıralı bir şekilde saat yönünde değişir. En yoğun zamanlarda dahi personel bir bakışta önceliklerini belirleyebilir ve daha verimli bir şekilde çalışabilir.

CLIP-IN YIKAMA VE DURULAMA KOLLARI: Makinenin kolayca temizlenebilmesini desteklemek amacıyla her iki yıkama ve durulama kolu CLIP-IN sistemi sayesinde tek bir hareketle yıkama bölmesinden çıkarılabilir. Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra yıkama ve durulama kolları herhangi bir alet olmadan tekrar yerine takılabilir.

EASY-CLEAN TEMİZLİK KONSEPTİ: Endüstriyel bulaşık makinesinin çeşitli parçaları günlük olarak temizlenmelidir. Makinedeki hangi parçaların çıkarılabilir olduğunu kullanıcıya göstermek için bu parçalar renkli olarak işaretlenmiştir. Makinenin temizliği bu sayede kolay ve hızlı şekilde mümkündür.

VERI DOKÜMANTASYONU IÇIN USB ARAYÜZÜ: Ticari bir bulaşık makinesinde yıkama programının sıcaklığı veya süresi gibi önemli işletim verilerinin dokümantasyonu, DIN SPEC 10534 sayılı direktif uyarınca zorunlu olarak düzenlenmiştir. Personel yoğunluğu gerektiren bu görev, VISIOTRONIC kumandası tarafından otomatik olarak üstlenmektedir. Bu verilerin düzenli ve kolay bir şekilde indirilmesi için makine bir USB arayüzüne sahiptir. İşletme ve hijyen parametreleri bu sayede hızlı ve kesintisiz olarak harici bir nihai cihazın üzerinde dokümante edilebilir ve kaydedilebilir.

KURULUM SEÇENEKLERİ: HOBART giyotin tip bulaşık makineleri iş organizasyonuna bağlı olarak mutfakta kurulabilir ve bulaşık akışına göre ayarlanabilir. Giyotin tip bulaşık makinelerine sepetler hem soldan hem de sağdan yerleştirilebilir. Giriş ve çıkış masaları arasında duvar boyunca yapılacak bir kurulumun yanında tüm giyotin tip bulaşık makineleri köşe kurulumu olarak bir masa sistemine entegre edilebilir. Köşe kurulumunda da makine bulaşık akışına göre ayarlanabilir ve sepetler hem önden hem de arkadan yerleştirilebilir.

AM900 / PROFI AMX giyotin tip bulaşık makinesi bardak ve bulaşıkların güvenilir bir şekilde yıkanması için PROFI model.


KATALOG

Hobart AM900 Giyotin Bulaşık Makinesi Katalog indir

Hobart AM900 Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Kataloğu için lütfen üstteki simgeye tıklayınız. Katalog Türkçe'dir.