S2000 Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Logo
close sidebar

Endüstriyel Mutfak

Toplu halde yemek üretimi yapılan, paslanmaz çelik malzemelerden oluşan mutfaklara endüstriyel mutfak denir. Bir restoran, otel, catering, hastane, fabrika gibi pek çok kurum veya kuruluşun mutfakları bu kategoride yer alır. Bu mutfaklarda kullanılan ekipmanlara da endüstriyel mutfak ekipmanları denir.

Profesyonel mutfaklar şu ana bölümlerden oluşur.

Endüstriyel Mutfak projeleri hazırlanırken mutfakta üretilecek yemekler ve günlük yemek sayısı dikkate alınır. Bu değerlendirme sonucunda alınması gereken malzemeler belirlenir. Örneğin et kızartılmayacak mutfaklarda ızgara kullanılmaz. Günlük yemek sayısına göre de ekipmanların kapasiteleri belirlenir. 6 tepslili bir fırın mı yoksa 10 tepsili bir fırın mı alınacağına karar verilir. Tabi ki mutfak projelerine etki eden çok fazla faktör vardır. Mutfağın alanı, elektrik ve su bağlantılarının yerleri gibi değerler proje aşamasında değerlendirilir.

S2000 Mutfak Soğutma anahtar teslim komple endüstriyel mutfak projeleri üretir. Paslanmaz ürünleri kendi fabrikasında, en üst düzey kalitede üretir. Tezgah tipi soğutucular, Dik tip soğutucular, derin dondurucular, davlumbazlar, çalışma tezgahları gibi ürünler kendi üretimimizdir. Yıllardır Türkiye'nin en köklü firmalarının tercihi olmamız da bunun bir ispatıdır.

Mutfak makinelerinde dünyanın en iyi markalarıyla çalışmaktayız. Hobart bulaşık makineleri, Rational fırınlar, Mareno pişirme ekipmanları, Brema Buz makineleri, Ugolini içecek ekipmanları, Santos Bar ekipmanları gibi bir endüstriyel mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tedarik etmekteyiz.

Bu güne kadar yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce projeyi anahtar teslim olarak bitiren S2000, bugün geldiği noktada Türkiye'nin en iyi endüstriyel mutfak firmalarından biri konumundadır.

Neosystem markamız ile sunduğumuz endüstriyel bulaşık makineleri, endüstriyel buzdolapları ve diğer mutfak ekipmanları yüksek kaliteleriyle uzun süredir müşterilerimizin beğeniyle kullanıldığı ürünler olmuşlardır.

Aşağıda tamamladığımız endüstriyel mutfak projelerinden örnekler yer almaktadır:

Metropolitan Hastane mutfak projesi

Metropolitan Hastanesi

Sheraton Hotel Mutfak projesi - Ankara

Sheraton Hotel - Ankara

Sultanchef Kuveyt Endüstriyel Mutfak projesi

SultanChef Kuveyt

Midpoint Mutfak projesi

Midpoint

Sosyal Medyada S2000